Mes turime daugiau kaip 25 metų patirtį buhalterinės apskaitos ir darbo užmokesčio tvarkymo srityje. Šiuo metu 11-oje šalių veikia 12 mūsų biurų, kuriuose dirba 200 apskaitos specialistų, mylinčių savo darbą.

Suomiai visuomet buvo sąžiningi, tiesūs žmonės, siekiantys maksimaliai principingų tikslų. Šios vertybės ir suformavo Leinonen veiklos pagrindus. Individualūs mūsų klientų poreikiai mums tokie pat svarbūs, kaip ir jų finansinių klausimų administravimas. Dirbant su mumis, klientui nereikia dėti pastangų, mes visuomet mielai atliekame papildomą darbą.  

Savo svarbiausia stiprybe mes laikome išsamias žinias ir profesionalumą tarptautinės veiklos ir verslo užsienio rinkose srityje. Didžiausią mūsų klientų portfelio dalį sudaro tarptautinių bendrovių dukterinės įmonės, veikiančių vienoje ar daugiau šalių, kuriose dirbame ir mes. Mes su pasididžiavimu galime teigti, kad esame ekspertai, į kuriuos galima kreiptis visais klausimais, susijusiais su administracinės ir verslo aplinkos charakteristikomis bei skirtumais įvairiose šalyse. Mes atsakysime net į tuos klausimus, kurie jums dar neiškilo.

Mes esame lankstūs, ir savo klientams visuomet teikiame pirmenybę. Jei norite įsteigti bendrovę užsienyje, patobulinti savo finansų ar darbo užmokesčio valdymą, mes tikrai jums padėsime. Kaip tai darome? Arba naudodamiesi vietiniais resursais, arba veikdami per vidinę ERP (verslo valdymo) sistemą. 

leinonen partners contact country map leinonen partners contact country map

Paslaugos

     

Buhalterinė apskaita

Mes tikime sinergija. Mūsų buhalteriai dirba drauge su jūsų komanda, siekdami užtikrinti, kad visa buhalterinė informacija atitiktų vietinius ir tarptautinius standartus. Mes sutvarkome visus klausimus su mokesčių inspekcija ir atliekame reikiamas standartines bendrovės finansų administravimo funkcijas, o jūs tuo metu galite skirti visą dėmesį savo verslo plėtrai. Mūsų bendrovė yra lankstus, orientuotas į klientą ir patikimas partneris

Darbo užmokesčio tvarkymas

Pinigai yra jautrus klausimas, ir darbuotojų atlyginimai visuomet turi būti tvarkomi ypač kruopščiai, patikimai bei punktualiai. Darbo užmokesčio tvarkymą Leinonen bendrovėje atlieka specialistai, kurie nuolat susipažįsta su naujausiais vietos teisės aktų pakeitimais.

Darbo užmokesčio tvarkymas geriausiai atitiks jūsų interesus, jei bus sujungtas su buhalterine apskaita. Rūpestingai ir teisingai tvarkomi darbuotojų atlyginimai ne tik padės taupyti jūsų laiką ir pastangas, bet taip pat turės teigiamos įtakos darbuotojų pasitenkinimui.

Kitos finansinės paslaugos

Administracinės operacijos yra lemiama sudėtinė bet kurios bendrovės sėkmės dalis, tiek savoje šalyje, tiek ir užsienyje. Kai kurie niuansai glaudžiai susiję su pelninga verslo veikla, o kiti - tik su vietos įstatymais.

Kiekviena bendrovė turi rūpintis savo verslo sandoriais, tačiau vietos valdžios institucijos dažnai reikalauja atlikti konkrečias procedūras, laikantis nustatytų terminų. Jūsų vietinė Leinonen bendrovė mielai perims visas šias varginančias ir daug laiko atimančias operacijas.

Valdymo ataskaitos

Visi valdymo sprendimai turi būti pagrįsti tikslia valdymo ataskaitų sistema. Profesionali, aukštos kokybės ir tiksli buhalterinė apskaita suteikia tvirtą pagrindą valdymo ataskaitoms gauti.

Mes pateiksime jums tikslias valdymo ataskaitas, vykdysime vidinę kontrolę, be to, esant poreikiui, padėsime sudaryti biudžetą ir gauti ataskaitas laiku.

Bendrovės įsteigimas

Ketinate perkelti bendrovę į užsienį? Su malonumu padėsime jums įvykdyti visą šį procesą ir iki minimumo sumažinti riziką, susijusią su naujos bendrovės steigimu.

Steigiant bendrovę užsienyje, ypač svarbu, kad bendrovės forma ir registracija atitiktų vietos įstatymų reikalavimus. Mes užtikrinsime, kad pasirinkta forma jums būtų finansiškai pelningiausia.

Mokesčiai

Daugeliu atvejų Leinonen mokesčių konsultantas palaiko ryšius su mokesčių inspekcija. Tarptautinių įmonių apmokestinimas dažnai keičiasi, ir šiuos pokyčius ne visuomet lengva gerai suprasti, net jei bendrovė veikia tik vienoje šalyje. Tačiau jums nereikia tuo rūpintis, mes galime jums padėti.

Teisinės paslaugos

Tam tikruose mūsų biuruose galime pasiūlyti jums teisines paslaugas, teikiamas patyrusių mūsų komandos narių. Kituose biuruose mes turime atitinkamai parinktų vietos specialistų tinklą, ir jie gali suteikti jums pagalbą bet kokiu teisiniu klausimu, jumis bus pasirūpinta.


Daugelis mūsų biurų gavo tarptautiniu mastu pripažintą „Bureau Veritas“ ISO 9001: 2008 kokybės sertifikatą.

MŪSŲ KLIENTAI

Leinonen grupės klientūra labai įvairi, mes ir toliau norėtume siūlyti savo paslaugas skirtingų dydžių ir skirtingų veiklos sričių bendrovėms. Didžioji dalis mūsų klientų – tarptautinės bendrovės, vykdančios nuolatinę veiklą mūsų aptarnaujamame regione. Taip pat mūsų klientai yra ir stambesnių bendrovių dukterinės įmonės ar filialai. Be to, mes teikiame paslaugas ir sėkmingai dirbančioms, visuomenėje gerbiamoms vietinėms bendrovėms bei naujai įsikūrusioms bendrovėms.

Tarptautinės korporacijos

Regiono kompanijos

Antrepreneriai

Tarptautinės bendrovė

Vietinės bendrovės

Startuoliai

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Susisiekite su mumis

Email again:
Services