Apskaitos ir konsultavimo paslaugos nuo 1989 m.

Apie mus

„Leinonen Group“ yra tarptautiniu mastu veikianti apskaitos ir konsultavimo įmonė, turinti 25 metų žinias ir patirtį. Mūsų 14 biurai išdėstę Skandinavijoje, Baltijos valstybėse ir Vidurio ir Rytų Europoje – iš viso 12 šalių, t.y., Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje.

Mūsų paslaugų portfelis apima apskaitos, atlyginimų valdymo, mokesčių, teisines ir konsultacines paslaugas. Visos mūsų paslaugos yra pasirenkamos, kad atitiktų jūsų verslo poreikius.

Mūsų misija

„Leinonen Group“ yra profesionali užsakomųjų paslaugų įmonė, teikianti aukštos kokybės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas, suteikianti klientams galimybę sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą, kol „Leinonen“ rūpinasi įmonės finansiniu valdymu.

„Leinonen“ vertybės

Nepriekaištinga etika – mums įstatymų, taisyklių ir visų sudarytų sutarčių laikymasis yra ypač svarbus. Visada bendradarbiaujame su tais pačiais principais besivadovaujančiais asmenimis ir organizacijomis.

Patikimumas – klientas gali pasikliauti mumis ir mūsų žiniomis. Mums svarbu viską padaryti teisingai ir laiku, per laiką, dėl kurio buvo sutarta su klientu. Kaip grupė dirbame kartu, kad ištesėtume savo pažadus klientams, darbuotojams ir partneriams. Atsakingai ir rūpestingai tvarkome jautrią informaciją.

Dėmesys klientams – mūsų veikla grindžiama klientų poreikiais. Visus savo klientus traktuojame kaip asmenybes ir suprantame, kad skirtingų įmonių poreikiai yra skirtingi. Ypatingą dėmesį skiriame aukštai mūsų darbo kokybei ir besikeičiantiems klientų norams. Aktyviai siūlome klientams sprendimus, kurie jiems suteikia pridėtinę vertę.

Siekiame tobulėti – nuoširdžiai domimės apskaitos sritimi ir visada esame pasirengę plėtoti savo paslaugas ir gilinti žinias. Klientams siūlome pažangius ir patikimus sprendimus, kurie didina jų efektyvumą ir pelningumą, nepakenkiant tvarumui. Stebime finansų valdymo paslaugų raidą ir pasiūlome geriausius galimus sprendimus klientams, o jie gali pasikliauti mūsų profesionalumu.

Puikūs žmonės – mūsų stiprybė yra kvalifikuoti ir įsipareigoję darbuotojai. Mes rūpinamės savo įgūdžiais mokymuose ir dalijamės žiniomis bei padedame vieni kitiems. Palaikome atvirą ir sąžiningą komunikaciją biuruose ir su klientais. Tai užtikrina stabilią ir patogią darbo aplinką.

MŪSŲ KLIENTAI

Tarptautinės ir vietos įmonės

„Leinonen Group“ klientūra yra labai įvairi ir mes norime toliau teikti paslaugas skirtingų dydžių ir sričių įmonėms. Mūsų klientai daugiausia yra tarptautinės įmonės, atliekančios nuolatines operacijas mūsų paslaugų teikimo regione. Be to, mūsų klientai yra didesnių įmonių dukterinės įmonės arba filialai. Taip pat mes aptarnaujame sėkmingas ir viešai gerbiamas vietos įmones bei naujai įsteigtas įmones.


Aptarnaudami tarptautines bendroves, įtrauktas į akcijų rinką, išmokome išsamias ataskaitas, pritaikytas pagal unikalius kliento poreikius. Supratę, kas reikalinga, galime skirti išteklių ir nuolat dirbti kliento naudai.
Specifinė pramonės patirtis leidžia mums pasiekti reikiamą kokybės lygį. Be to, bendradarbiavimas su įvairių pramonės šakų įmonėmis suteikia vertingų verslo įžvalgų, kurias galime išnaudoti įveikdami ateities iššūkius.

Tarptautinės įmonės

„Leinonen Group“ specializuojasi aptarnaujant tarptautines įmones. Turėdami platų ir unikalų tarptautinių biurų ir partnerių tinklą, mes iš tikrųjų galime palaikyti įmonių internacionalizacijos procesus. Mums itin svarbu atitikti ir išlaikyti aukštus tarptautinius reikalavimus. Esminė mūsų verslo veiklos dalis ir branduolys yra suomiškos šaknys, sukuriančios vakarietiško verslo vertybių ir verslo praktikos supratimą. Tai sukuria patikimo ir vaisingo bendradarbiavimo su tarptautiniais klientais pagrindus. Siekiant sustiprinti Šiaurės Europos šalių tradiciją, didžioji „Leinonen“ valdymo dalis yra Suomijoje arba Šiaurės Europos šalyse.


Patekti į naują verslo aplinką visuomet nelengva, tačiau gerai suplanuotos ir palaikomos verslo operacijos yra kur kas labiau sėkmingos. Mes sugebame dirbti pagal griežtus grafikus, laikytis pramonės standartų ir bendrauti ne tik vietine, bet ir keliomis užsienio kalbomis.
„Leinonen Group“ paranku dirbti jūsų naudai.


Vietos įmonės

Vietos klientus paprastai aptarnauja vietos „Leinonen“ biuras, kuris teikia klientui visą reikalingą pagalbą ir išteklius kokybiškai apskaitai, administravimui ir atlyginimų valdymui. Be to, klientui patariama įvairiais verslo klausimais, pvz., internacionalizacijos arba vietos teisės aktų. Susitikimai ir glaudus bendradarbiavimas yra būtina bet kokių sėkmingų santykių dalis.

Mūsų paslaugų pritaikymas klientų individualiems poreikiams yra būtinas bet kuriai įmonei, bet ypač mažosioms ir vidutinėms įmonėms, kurios vertina administravimo lankstumą. Vietos įmonės taip pat vertina mūsų patikimumą ir tarptautinę patirtį.
„Leinonen“ palaiko ir rūpinasi savo klientų finansais ir taip padeda jiems, pavyzdžiui, įveikti iššūkius ir rizikas, susijusias su naujo verslo pradžia, ir išvengti sunkumų tvarkant apskaitą užsakomosiomis paslaugomis.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

Jei esate suinteresuoti dirbti „Leinonen Group“ arba norite sužinoti apie mokymo galimybes įmonėje, nusiųskite prašymą el. paštu į vietos biurą.

Ką siūlome savo darbuotojams?

·       Siūlome saugią ir patogią darbo aplinką
·       Garantuojame tarptautinę atmosferą ir iššūkius
·       Suteikiame šiuolaikines darbo priemones
·       Skatiname saviugdą ir švietimą
·       Rengiame bendrus vakarėlius ir išvykas
·       Švenčiame tiek komandos, tiek individualias sėkmes
·       Rengiame įmonių grupės vasaros susitikimus
·       Suprantame savo darbuotojų poreikius

Daugelis mūsų biurų gavo tarptautiniu mastu pripažintą „Bureau Veritas“ ISO 9001: 2008 kokybės sertifikatą.

Susisiekite su mumis

Email again:
Services