Buhalterinės apskaitos ir konsultacinės paslaugos nuo 1989 m.

Apie mus

Leinonen grupė yra tarptautiniu mastu įsteigta apskaitos ir konsultacijų firma, turinti 25 metų patirtį ir žinias. 12 mūsų biurų įsikūrę visoje Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europoje – iš viso 11-oje šalių, t.y., Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje ir Ukrainoje.

Į mūsų paslaugų portfelį įeina buhalterinė apskaita, darbo užmokesčio tvarkymas, mokesčių tvarkymas, teisinės ir konsultacinės paslaugos. Visos mūsų paslaugos pritaikomos konkrečiam klientui pagal jo verslo poreikius.

Mūsų misija

Leinonen grupė yra kvalifikuota išorines paslaugas teikianti bendrovė, siūlanti aukštos kokybės buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas, suteikiančias galimybę klientams sutelkti dėmesį į jų pagrindinę verslo veiklą, kadangi Leinonen pasirūpina jų bendrovės finansų valdymu.

Leinonen vertybės

Griežta etika – įstatymų, reglamentų ir visų sudarytų sutarčių laikymasis yra ypatingai svarbus. Mes visuomet bendradarbiaujame su asmenimis ir organizacijomis, kurios laikosi tų pačių principų.

Patikimumas – klientas gali pasitikėti mumis ir mūsų kvalifikacija. Mes rūpinamės, kad viskas būtų atlikta teisingai ir laiku, laikantis su klientu tarpusavyje suderintų terminų. Kaip grupė, mes dirbame drauge, stengdamiesi įvykdyti savo įsipareigojimus klientams, darbuotojams ir partneriams. Su jautria informacija elgiamės atsakingai ir atsargiai.

Dėmesio sutelkimas į klientus – mūsų veikla pagrįsta mūsų klientų poreikiais. Su visais savo klientais elgiamės individualiai ir suprantame, kad skirtingos bendrovės turi skirtingus poreikius. Mes skiriame ypatingą dėmesį aukštai darbo kokybei ir savo klientų kintantiems pageidavimams. Aktyviai siūlome klientams sprendimus, suteikiančius jiems pridėtinę vertę.

Noras tobulėti – mes nuoširdžiai domimės buhalterinės apskaitos sritimi, ir visuomet esame pasirengę toliau plėsti savo paslaugas bei žinias. Siūlome savo klientams pažangius ir patikimus sprendimus, leidžiančius padidinti jų efektyvumą ir pelningumą, nesukeliant pavojaus tvarumui. Mes sekame finansų valdymo paslaugų pokyčius ir siūlome geriausius galimus sprendimus klientams, kurie gali pasitikėti mūsų profesiniais gebėjimais.

Šaunūs žmonės – mūsų stiprybė – kvalifikuoti ir atsidavę darbuotojai. Mes rūpinamės savo kvalifikacija mokydamiesi, dalindamiesi žinomis ir padėdami vieni kitiems. Palaikome atvirą ir sąžiningą bendravimą biuruose ir su klientais. Tokiu būdu mums pavyksta sukurti stabilią ir patogią darbo aplinką.

MŪSŲ KLIENTAI

Tarptautinės ir vietinės įmonės

Leinonen grupės klientūra labai įvairi, mes ir toliau norėtume siūlyti savo paslaugas skirtingų dydžių ir skirtingų veiklos sričių bendrovėms. Didžioji dalis mūsų klientų – tarptautinės bendrovės, vykdančios nuolatinę veiklą mūsų aptarnaujamame regione. Taip pat mūsų klientai yra ir stambesnių bendrovių dukterinės įmonės ar filialai. Be to, mes teikiame paslaugas ir sėkmingai dirbančioms, visuomenėje gerbiamoms vietinėms bendrovėms bei naujai įsikūrusioms bendrovėms.

Teikdami paslaugas reiklioms tarptautinėms bendrovėms, listinguojamoms akcijų rinkoje, išmokome pateikti išsamias ataskaitas, pritaikytas vienintelio kliento reikalavimams. Supratę, ko reikalaujama, galime tam tikslui skirti išteklius ir nuolat dirbti kliento naudai.
Konkrečiai verslo šakai skirtos ekspertinės žinios leidžia mums pasiekti reikiamą kokybės lygį. Be to, bendradarbiavimas su skirtingų veiklos sričių bendrovėmis suteikia vertingų įžvalgų, kuriomis galime pasinaudoti, susidūrę su būsimais iššūkiais.


Tarptautinės bendrovės

Leinonen grupė specializuojasi tarptautinių bendrovių aptarnavimo srityje. Turėdami platų ir unikalų biurų ir partnerių tinklą, mes iš tiesų esame pajėgūs teikti pagalbą bendrovėms, joms plečiant savo veiklą užsienio šalyse. Mums ypač svarbu įvykdyti ir palaikyti aukštus tarptautinius reikalavimus. Mūsų verslo veiklos esminė dalis ir jos pagrindas yra suomiškos šaknys, leidžiančios suprasti Vakarų šalių verslo vertybes ir veiklos praktikas. Tai sukuria patikimo ir vertingo bendradarbiavimo su tarptautiniais klientais pagrindus. Šiaurės šalių tradicijas dar labiau sustiprina tai, kad dauguma Leinonen vadovybės narių kilę arba iš Suomijos, arba iš kitų šiaurės šalių.

Patekti į naują verslo aplinką niekada nėra lengva, tačiau labai tikėtina, kad gerai suplanuotos ir palaikomos verslo operacijos bus sėkmingos. Mes sugebame dirbti esant labai įtemptam grafikui, laikytis verslo standartų ir bendrauti ne tik vietos kalba, bet ir daugeliu užsienio kalbų.
Leinonen grupė pasiruošusi dirbti jūsų naudai.


Vietinės bendrovės 

Vietinius klientus paprastai aptarnauja vietinis Leinonen biuras, kuris teikia klientams visą reikalingą pagalbą ir išteklius kokybiškai buhalterinei apskaitai, administravimui ir darbo užmokesčio tvarkymui. Be to, klientui teikimos konsultacijos, iškilus įvairioms verslo vystymo problemoms, pavyzdžiui, įmonių veiklos plėtros užsienio šalyse procesų klausimais ar vietos įstatymų klausimais. Susitikimai ir glaudus bendradarbiavimas yra būtina sėkmingų santykių dalis.  

Mūsų paslaugų pritaikymas individualiems kliento poreikiams yra esminis bet kurios bendrovės reikalavimas, tačiau tai ypač svarbu smulkioms ir vidutinėms bendrovėms, vertinančioms administravimo lankstumą. Vietinės bendrovės taip pat vertina mūsų patikimumą ir tarptautinę patirtį.

Leinonen prižiūri ir rūpinasi savo klientų finansais ir tokiu būdu padeda jiems, pavyzdžiui, įveikti visus iššūkius ir pavojus, susijusius su naujo verslo pradžia, bei išvengti sunkumų, naudojantis užsakomosiomis buhalterinės apskaitos paslaugomis.

JUNKITĖS PRIE MŪSŲ

Jei jus domina darbas Leinonen grupėje, arba jei norite sužinoti apie mokymosi galimybes mūsų bendrovėje, prašome išsiųsti prašymą el. paštu savo vietiniam biurui.

Ką siūlome savo darbuotojams?

·       Mes siūlome saugią ir patogią darbo aplinką
·       Mes garantuojame tarptautinę atmosferą ir drąsius tikslus
·       Mes aprūpiname šiuolaikinėmis darbo priemonėmis
·       Mes skatiname savarankišką tobulėjimą ir lavinimąsi
·       Mes švenčiame ir keliaujame drauge
·       Mes pažymime tiek komandinę, tiek ir individualią sėkmę
·       Mes rengiame grupės vasaros dienas
·       Mes suprantame savo darbuotojų poreikius

Daugelis mūsų biurų gavo tarptautiniu mastu pripažintą „Bureau Veritas“ ISO 9001: 2008 kokybės sertifikatą.

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Susisiekite su mumis

Email again:
Services