Mūsu pieredze grāmatvedībā un algu pārvaldībā sniedzas vairāk nekā 25 gadu garumā. Pašlaik mums ir 12 biroji 11 valstīs ar 200 grāmatvedības speciālistiem, kas mīl savu darbu.

Somi vienmēr ir bijuši godīgi, vienkārši un centušies nodrošināt maksimālu integritāti. Minētās vērtības ir arī Leinonen pamatā. Klientu individuālās vajadzības mums ir tikpat svarīgas kā viņu finanšu administrēšana. Darbs ar mums ir veicams bez piepūles, un mēs vienmēr ar prieku esam pretimnākoši.

Par mūsu lielāko spēku uzskatām plašās zināšanas un kompetenci starpvalstu darījumos un uzņēmējdarbībā ārvalstu tirgos. Mūsu klientu lokā lielākoties ietilpst tādu starptautisku uzņēmumu filiāles, kas ir aktīvi vienā vai vairākās valstīs, kurās darbojamies. Ar lepnumu varam apgalvot, ka esam speciālisti, pie kā vērsties, ja runa ir par raksturīgām pazīmēm un atšķirībām administratīvajā un uzņēmējdarbības vidē dažādās valstīs. Mēs atbildēsim uz jautājumiem, par kuriem pat nenojautāt.

Esam elastīgi, un mūsu klienti vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams dibināt jūsu uzņēmuma pārstāvniecību ārvalstīs, uzlabot jūsu grāmatvedību vai finanšu un algu pārvaldību, esam gatavi palīdzēt. Kā mēs to darām? Izmantojam vietējo pieredzi vai strādājam sava uzņēmuma resursu plānošanas informācijas sistēmā.

leinonen partners contact country map leinonen partners contact country map

Pakalpojumi

     

Grāmatvedība

Mēs ticam veiksmīgai, kopīgai sadarbībai. Leinonen kvalificētie grāmatveži veiksmīgi sadarbojas ar Jūsu komandu, lai nodrošinātu, ka visa grāmatvedības informācija atbilst vietējiem un starptautiskiem standartiem. Mēs distancējam nodokļu speciālistu tā, lai Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa attīstību un izaugsmi, kamēr mēs nodrošinām regulāru uzņēmuma finansu administrēšanu.

Algu pārvaldība

Nauda ir ļoti sensitīvs jautājums, tādēļ darbinieku algu aprēķinu vienmēr veicam ar vislielāko rūpību, konfidencialitāti.

Algu pārvaldību Leinonen Latvija veic profesionāli eksperti, vienmēr zinoši par jaunākajām aktualitātēm vietējā likumdošanā.


Citi finanšu pakalpojumi

Administratīvā darbība ir ļoti svarīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa, esot par pamatu uzņēmuma veiksmei kā Latvijā, tā arī ārzemēs. Dažas no daudzajām darbības niansēm ir cieši saistītas ar ienesīga biznesa veikšanu, kamēr citas saistītas ar vietējo likumdošanu un normatīviem.

Ikviens uzņēmējs rūpējas par sava biznesa darījumu kārtošanu un veiksmīgu attīstību, bet bieži vietējās varas iestādēs nosaka īpašas prasības. Leinonen Latvija labprāt pārņemtu visas šīs problēmas un operatīvi atrisinātu Jūsu vietā.

Vadības atskaites

Leinonen piedāvā pilnu nodokļu konsultāciju pakalpojumu klāstu: pievienotās vērtības nodokļa, algas nodokļu un uzņēmumu ienākuma nodokļu konsultācijas, nodokļu optimizācija un darījumu strukturēšana.

Sagatavojam uzziņas pieprasījumus Valsts ieņēmumu dienestam klienta vārdā. Nepieciešamības gadījumā pārstāvam uzņēmumu Valsts ieņēmumu dienestā strīdīgos nodokļu jautājumos.

Uzņēmuma dibināšana

Vai plānojat atvērt jaunu uzņēmumu ārzemēs? Mēs esam vairāk, nekā priecīgi Jums palīdzēt, maksimāli samazinot ar šo procesu saistītos riskus.

Dibinot uzņēmumu ārvalstīs, ir ļoti svarīgi, lai uzņēmuma forma un reģistrācija atbilst vietējiem tiesību aktiem. 

NODOKĻU PAKALPOJUMI

Leinonen piedāvā pilnu nodokļu konsultāciju pakalpojumu klāstu: pievienotās vērtības nodokļa, algas nodokļu un uzņēmumu ienākuma nodokļu konsultācijas, nodokļu optimizācija un darījumu strukturēšana.

Juridiskie pakalpojumi

Noteiktos birojos piedāvājam juridiskos pakalpojumus, ko sniedz mūsu pieredzējušie komandas locekļi. Citos birojos sadarbojamies ar īpaši atlasītu vietējo speciālistu tīklu, kas jums palīdzēs jebkādu juridisku problēmu gadījumā. Jūs esat drošās rokās.


Daudzi mūsu biroji ir ieguvuši starptautiski atzīto kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008, ko piešķir Bureau Veritas.

MŪSU KLIENTI

Leinonen Group klientūra ir ļoti dažāda, un vēlamies arī turpmāk mūsu pakalpojumus piedāvāt dažāda lieluma un dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu klienti galvenokārt ir starptautiski uzņēmumi, kas pastāvīgi darbojas mūsu apkalpotajā reģionā. Turklāt mūsu klienti ir lielāku uzņēmumu meitasuzņēmumi vai filiāles. Turklāt mēs apkalpojam arī sekmīgus un sabiedrībā cienītus uzņēmumus, kā arī jaundibinātus uzņēmumus.

Starptautiskās korporācijas

Reģionālie spēlētāji

Uzņēmēji

Starptautiskie uzņēmumi

Vietējie uzņēmumi

Jaunuzņēmumi

Latest articles Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Sazināties ar mums

Email again:
Services