Mūsu pieredze grāmatvedībā un algu pārvaldībā sniedzas vairāk nekā 25 gadu garumā. Pašlaik mums ir 14 biroji 12 valstīs ar 200 grāmatvedības speciālistiem, kas mīl savu darbu.

Somi vienmēr ir bijuši godīgi, vienkārši un centušies nodrošināt maksimālu integritāti. Minētās vērtības ir arī Leinonen pamatā. Klientu individuālās vajadzības mums ir tikpat svarīgas kā viņu finanšu administrēšana. Darbs ar mums ir veicams bez piepūles, un mēs vienmēr ar prieku esam pretimnākoši.

Par mūsu lielāko spēku uzskatām plašās zināšanas un kompetenci starpvalstu darījumos un uzņēmējdarbībā ārvalstu tirgos. Mūsu klientu lokā lielākoties ietilpst tādu starptautisku uzņēmumu filiāles, kas ir aktīvi vienā vai vairākās valstīs, kurās darbojamies. Ar lepnumu varam apgalvot, ka esam speciālisti, pie kā vērsties, ja runa ir par raksturīgām pazīmēm un atšķirībām administratīvajā un uzņēmējdarbības vidē dažādās valstīs. Mēs atbildēsim uz jautājumiem, par kuriem pat nenojautāt.

Esam elastīgi, un mūsu klienti vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams dibināt jūsu uzņēmuma pārstāvniecību ārvalstīs, uzlabot jūsu grāmatvedību vai finanšu un algu pārvaldību, esam gatavi palīdzēt. Kā mēs to darām? Izmantojam vietējo pieredzi vai strādājam sava uzņēmuma resursu plānošanas informācijas sistēmā.

leinonen partners contact country map russian map

Pakalpojumi

     

Grāmatvedība

Mēs ticam sinerģijai. Mūsu grāmatveži strādā sadarbībā ar Jūsu komandu, lai pārliecinātos, ka visa grāmatvedības informācija atbilst vietējiem un internacionāliem standartiem. Mēs noturam nodokļu cilvēku prom, lai Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa audzēšanu.

Algu pārvaldība

Nauda ir sensitīvs jautājums, menedžēt darbinieku algas vienmēr vajadzētu veikt ar vislielāko rūpību, konfidencialitāti un punktualitāti. Algu pārvaldību Leinonenā veic eksperi, kuri vienmēr ir informēti jaunākajās aktualitēs vietējā likumdošanā.

Algu administrēšana nozīme nogurdinošas un arvien mainīgām darbībām t.i., nodarbinātības likumus, vietējo prasību uzraudzību, līgumu sagatavošanu un darbinieku ierakstu uzturēšanu. Ar Leinonenu Tavā pusē, Tev to nevajadzēs darīt, mēs to darīsim Jūsu vietā.


Citi finanšu pakalpojumi

Ikvienam uzņēmumam ir jārūpējās par saviem biznesa darījumiem, bet vietējās varras iestādes bieži vien prasa īpašu kārtību uz noteiktiem notiekumiem. Jūsu vietējais Leinonen birojs labprāt pārņemtu visas šīs nogurdinošās un laikietilpīgās operācijas.

Vispārējie administrācijas pakalpojumi ar Leinonen kompāniju padara uzņēmumu ērtāku, lai Jūs to varētu pārvaldīt. Pēc pieprasīojuma meš varam jūs pārstāvēt iestāžu priekšā, arhivēt grāmatvedības materiālus un sniegt juridisku pasta adresi vai pasta sūtījumu pakalpojumus.

Vadības atskaites

Visiem vadības lēmumiem jābūt balstītiem uz precīzu vadības ziņojumu sistēmu. Profesionāla, kvalitatīva un precīza grāmatvedība ir pamatīgs pārvaldības uzskaites pamats.

Mēs nodrošinām Jūs ar precīziem vadības pārskatiem, iekšējām kontrolēm, atbalstu budžeta veidošanā un ad-hoc pārskatiem, ja nepieciešams.

Uzņēmuma dibināšana

Vai Plānojat savu uzņēmumu izvērst uz ārzemēm? Mēs esam vairāk nekā priecīgi jums assistēt procesa laikā un palīdzēt samazināt riskus, kas saistīti ar jauna uzņēmuma dibināšanu.

Dibinot uzņēmumu ārvalstīs, ir ļoti svarīgi, lai uzņēmuma forma un reģistrācija atbilst vietējiem tiesību aktiem. Mēs pārliecināsimies, ka izvēlētā veidlapa ir finansiāli visienesīgākā Jums.


NODOKĻU PAKALPOJUMI

Daudzos gadījumos nodokļu konsultācijas uzņēmumā Leinonen ir saistītas ar grāmatvedības pakalpojumiem. Starptautisko uzņēmumu aplikšana ar nodokļiem bieži mainās un to ir visai grūti saprast pat tad, ja uzņēmums darbojas tikai vienā valstī. Tomēr jums nav jāraizējas, esam gatavi palīdzēt.

Juridiskie pakalpojumi

Noteiktos birojos piedāvājam juridiskos pakalpojumus, ko sniedz mūsu pieredzējušie komandas locekļi. Citos birojos sadarbojamies ar īpaši atlasītu vietējo speciālistu tīklu, kas jums palīdzēs jebkādu juridisku problēmu gadījumā. Jūs esat drošās rokās.


Daudzi mūsu biroji ir ieguvuši starptautiski atzīto kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008, ko piešķir Bureau Veritas.

MŪSU KLIENTI

Leinonen Group klientūra ir ļoti dažāda, un vēlamies arī turpmāk mūsu pakalpojumus piedāvāt dažāda lieluma un dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu klienti galvenokārt ir starptautiski uzņēmumi, kas pastāvīgi darbojas mūsu apkalpotajā reģionā. Turklāt mūsu klienti ir lielāku uzņēmumu meitasuzņēmumi vai filiāles. Turklāt mēs apkalpojam arī sekmīgus un sabiedrībā cienītus uzņēmumus, kā arī jaundibinātus uzņēmumus.

Starptautiskās korporācijas

Reģionālie spēlētāji

Uzņēmēji

Starptautiskie uzņēmumi

Vietējie uzņēmumi

Jaunuzņēmumi

Latest articles

14

May

Nodokļu ziņas 2019.gada maijā

29

Apr

Plānotas izmaiņas pievienotās vērtības nodokļa...

28

Mar

Vai Jūs esiet gatavi jaunajām...

Sazināties ar mums

Email again:
Services