Mūsu pieredze grāmatvedībā un algu pārvaldībā sniedzas vairāk nekā 25 gadu garumā. Pašlaik mums ir 14 biroji 12 valstīs ar 200 grāmatvedības speciālistiem, kas mīl savu darbu.

Somi vienmēr ir bijuši godīgi, vienkārši un centušies nodrošināt maksimālu integritāti. Minētās vērtības ir arī Leinonen pamatā. Klientu individuālās vajadzības mums ir tikpat svarīgas kā viņu finanšu administrēšana. Darbs ar mums ir veicams bez piepūles, un mēs vienmēr ar prieku esam pretimnākoši.

Par mūsu lielāko spēku uzskatām plašās zināšanas un kompetenci starpvalstu darījumos un uzņēmējdarbībā ārvalstu tirgos. Mūsu klientu lokā lielākoties ietilpst tādu starptautisku uzņēmumu filiāles, kas ir aktīvi vienā vai vairākās valstīs, kurās darbojamies. Ar lepnumu varam apgalvot, ka esam speciālisti, pie kā vērsties, ja runa ir par raksturīgām pazīmēm un atšķirībām administratīvajā un uzņēmējdarbības vidē dažādās valstīs. Mēs atbildēsim uz jautājumiem, par kuriem pat nenojautāt.

Esam elastīgi, un mūsu klienti vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams dibināt jūsu uzņēmuma pārstāvniecību ārvalstīs, uzlabot jūsu grāmatvedību vai finanšu un algu pārvaldību, esam gatavi palīdzēt. Kā mēs to darām? Izmantojam vietējo pieredzi vai strādājam sava uzņēmuma resursu plānošanas informācijas sistēmā.

leinonen partners contact country map russian map sweden norway finland budapest kiev lithuania minsk
riga sofia tallinn warsaw

Pakalpojumi

     

Grāmatvedība

Mēs ticam sinerģijai. Mūsu grāmatveži strādā sadarbībā ar Jūsu komandu, lai nodrošinātu grāmatvedības atbilstību vietējiem un starptautiskajiem standartiem. Mēs rūpēsimies par Jūsu grāmatvedību, lai Jūs varētu koncentrēties uz savas saimnieciskās darbības attīstību.

Algu pārvaldība

Nauda ir sensitīvs jautājums, pārvaldīt darbinieku algas vienmēr vajadzētu ievērojot vislielāko rūpību, konfidencialitāti un punktualitāti. Algu pārvaldību Leinonen veic uzticami eksperti, kuri pārzin vietējās regulējuma nianses.

Algu administrēšana nozīmē nodarbinātības regulējuma pārzināšanu, atbilstības prasību ievērošanu un darbinieku ierakstu uzturēšanu. Leinonen nodrošinās visas šīs darbības Jūsu vietā.


Citi finanšu pakalpojumi

Ikvienam uzņēmumam ir jārūpējās par saviem biznesa darījumiem, bet vietējās varas iestādes bieži vien prasa īpašas kārtības un noteikumu ievērošanu. Jūsu vietējais Leinonen birojs labprāt pārņemtu visas šīs nogurdinošās un laikietilpīgās operācijas.

Administrācijas pakalpojumi ar Leinonen padara procesus vienkāršākus, lai Jūs to varētu ērtāk pārvaldīt. Pēc pieprasījuma mēs varam Jūs pārstāvēt valsts pārvaldes iestādēs, arhivēt grāmatvedības materiālus un pārvaldīt Jūsu pasta sūtījumus.

Vadības atskaites

Visiem vadības lēmumiem jābūt balstītiem uz precīzu vadības ziņojumu un atskaišu sistēmu. Profesionāla, kvalitatīva un precīza grāmatvedība ir labas pārvaldības pamats.

Mēs nodrošinām Jūs ar precīziem vadības pārskatiem, iekšējām kontrolēm, atbalstu budžeta veidošanā un ad-hoc pārskatiem, ja tādi ir nepieciešami.

Uzņēmuma dibināšana

Vai plānojat savu uzņēmējdarbību izvērst ārzemēs? Mēs būsim priecīgi Jums asistēt šajā procesā un palīdzēt samazināt riskus, kas saistīti ar jauna uzņēmuma dibināšanu.

Palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu saimnieciskās darbības vajadzībām atbilstošāko un finansiāli izdevīgāko uzņēmējdarbības formu, kā arī sniegsim praktisku palīdzību uzņēmuma dibināšanā.


NODOKĻU PAKALPOJUMI

Leinonen piedāvā pilnu nodokļu konsultāciju pakalpojumu klāstu: pievienotās vērtības nodokļa, algas nodokļu un uzņēmumu ienākuma nodokļu konsultācijas, nodokļu optimizācija un darījumu strukturēšana.

Juridiskie pakalpojumi

Vairākos Leinonen birojos mēs piedāvājam juridiskos pakalpojumus, ko sniedz mūsu pieredzējsī juristu komanda. Citos birojos juridiskos pakalpojumus sniedzam sadarbībā ar īpaši atlasītiem vietējiem speciālistiem, kas jums palīdzēs jebkādu juridisku problēmu gadījumā.


Daudzi mūsu biroji ir ieguvuši starptautiski atzīto kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008, ko piešķir Bureau Veritas.

MŪSU KLIENTI

Leinonen Group klientūra ir ļoti dažāda, un vēlamies arī turpmāk mūsu pakalpojumus piedāvāt dažāda lieluma un dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu klienti galvenokārt ir starptautiski uzņēmumi, kas pastāvīgi darbojas mūsu apkalpotajā reģionā. Turklāt mūsu klienti ir lielāku uzņēmumu meitasuzņēmumi vai filiāles. Turklāt mēs apkalpojam arī sekmīgus un sabiedrībā cienītus uzņēmumus, kā arī jaundibinātus uzņēmumus.

Starptautiskās korporācijas

Reģionālie spēlētāji

Uzņēmēji

Starptautiskie uzņēmumi

Vietējie uzņēmumi

Jaunuzņēmumi

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Sazināties ar mums

Email again:
Services