Leinonen Group ir drošs un uzticams grāmatvedības uzņēmums, kura skats ir stingri vērsts nākotnē.

Cenšamies apkalpot gan ārvalstu, gan vietējos uzņēmumus. Mūsu reģionālajiem klientiem piedāvājam augsta līmeņa profesionālus pakalpojumus, kad tie sper nākamo soli — sāk darbu globālajā tirgū.

Mūsu pieredze grāmatvedībā un algu pārvaldībā sniedzas vairāk nekā 25 gadu garumā. Pašlaik mums ir 14 biroji 12 valstīs ar 200 grāmatvedības speciālistiem, kas mīl savu darbu.

Somi vienmēr ir bijuši godīgi, vienkārši un centušies nodrošināt maksimālu integritāti. Minētās vērtības ir arī Leinonen pamatā. Klientu individuālās vajadzības mums ir tikpat svarīgas kā viņu finanšu administrēšana. Darbs ar mums ir veicams bez piepūles, un mēs vienmēr ar prieku esam pretimnākoši.

Par mūsu lielāko spēku uzskatām plašās zināšanas un kompetenci starpvalstu darījumos un uzņēmējdarbībā ārvalstu tirgos. Mūsu klientu lokā lielākoties ietilpst tādu starptautisku uzņēmumu filiāles, kas ir aktīvi vienā vai vairākās valstīs, kurās darbojamies. Ar lepnumu varam apgalvot, ka esam speciālisti, pie kā vērsties, ja runa ir par raksturīgām pazīmēm un atšķirībām administratīvajā un uzņēmējdarbības vidē dažādās valstīs. Mēs atbildēsim uz jautājumiem, par kuriem pat nenojautāt.

Esam elastīgi, un mūsu klienti vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams dibināt jūsu uzņēmuma pārstāvniecību ārvalstīs, uzlabot jūsu grāmatvedību vai finanšu un algu pārvaldību, esam gatavi palīdzēt. Kā mēs to darām? Izmantojam vietējo pieredzi vai strādājam sava uzņēmuma resursu plānošanas informācijas sistēmā.

leinonen partners contact country map leinonen partners contact country map

Pakalpojumi

     

Grāmatvedība

Mēs ticam kopdarbībai. Mūsu grāmatveži sadarbojas ar jūsu komandu, lai nodrošinātu, ka visa grāmatvedības informācija atbilst vietējiem un starptautiskajiem standartiem. Darām visu, lai nodokļu inspektori jūs netraucētu, lai jūs varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma izaugsmi, kamēr mēs pārvaldām uzņēmuma ikdienas finanšu administrēšanu. Esam elastīgs, uz klientu orientēts un uzticams partneris.

Algu pārvaldība

Nauda ir sensitīvs jautājums, un darbinieku algas vienmēr ir jāpārvalda ar maksimālu rūpību, pārliecību un precizitāti. Algu pārvaldību uzņēmumā Leinonen veic speciālisti, kuri pastāvīgi seko jaunākajām izmaiņām vietējā likumdošanā.

Algu pārvaldība nozīmē apnicīgas un nepārtraukti mainīgas darbības, .t.i., lietot darba likumdošanas prasības, pārraudzīt vietējās prasības, sagatavot līgumus un uzturēt darbinieku ierakstus. Sadarbojoties ar Leinonen, jums tas nav jādara, mēs to paveiksim jūsu vietā.

Citi finanšu pakalpojumi

Katram uzņēmumam ir jārūpējas par savām biznesa transakcijām, bet vietējām iestādēm nereti ir nepieciešamas specifiskas procedūras noteiktos jautājumos. Jūsu vietējais Leinonen birojs ar prieku pārņems visas šīs apnicīgās un laikietilpīgās operācijas.

Uzņēmumā Leinonen administrēšanas pakalpojumi ir cieši saistīti ar mūsu grāmatvedības un algu pārvaldības pakalpojumiem. Ar uzņēmumu administrēšanas pakalpojumiem, t.i., maksājumu apstrādi, rēķinu izrakstīšanu vai PVN reģistrāciju atbilstoši vietējām prasībām, viegli tiek galā mūsu profesionālie grāmatveži.

Vadības atskaites

Visu vadības lēmumu pamatā ir jābūt precīzai vadības atskaišu sistēmai. Profesionāla, augstas kvalitātes un precīza rēķinvedība ir stingrs vadības grāmatvedības pamats.

Mēs nodrošinām precīzas vadības atskaites, iekšējos kontroles rīkus, atbalstām jūs budžeta veidošanā un speciālu atskaišu veidošanā, ja tas ir nepieciešams.

Uzņēmuma dibināšana

Vai plānojat izvērst sava uzņēmuma darbību ārvalstīs? Ar lielāko prieku palīdzēsim jums visa procesa laikā, kā arī palīdzēsim jums mazināt riskus, kas saistīti ar jauna uzņēmuma dibināšanu.

Dibinot uzņēmumu ārvalstīs, ir ārkārtīgi svarīgi, lai uzņēmuma veids un reģistrācija atbilstu vietējai likumdošanai. Mēs nodrošinām, ka izraudzītais veids jums ir visrentablākais.

Aplikšana ar nodokļiem

Daudzos gadījumos nodokļu konsultācijas uzņēmumā Leinonen ir saistītas ar grāmatvedības pakalpojumiem. Starptautisko uzņēmumu aplikšana ar nodokļiem bieži mainās un to ir visai grūti saprast pat tad, ja uzņēmums darbojas tikai vienā valstī. Tomēr jums nav jāraizējas, esam gatavi palīdzēt.

Juridiskie pakalpojumi

Noteiktos birojos piedāvājam juridiskos pakalpojumus, ko sniedz mūsu pieredzējušie komandas locekļi. Citos birojos sadarbojamies ar pašu atlasītu vietējo speciālistu tīklu, kas jums palīdzēs jebkādu juridisku problēmu gadījumā. Jūs esat drošās rokās.


Daudzi mūsu biroji ir ieguvuši starptautiski atzīto kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008, ko piešķir Bureau Veritas.

MŪSU KLIENTI

Leinonen Group klientūra ir ļoti dažāda, un vēlamies arī turpmāk mūsu pakalpojumus piedāvāt dažāda lieluma un dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu klienti galvenokārt ir starptautiski uzņēmumi, kas pastāvīgi darbojas mūsu apkalpotajā reģionā. Turklāt mūsu klienti ir lielāku uzņēmumu meitasuzņēmumi vai filiāles. Turklāt mēs apkalpojam arī sekmīgus un sabiedrībā cienītus uzņēmumus, kā arī jaundibinātus uzņēmumus.

Starptautiskās korporācijas

Reģionālie spēlētāji

Uzņēmēji

Starptautiskie uzņēmumi

Vietējie uzņēmumi

Jaunuzņēmumi

Latest articles

4

Jul

Uzņēmuma paplašināšanās: meklējam vairākus speciālistus

2

May

Leinonen aktivitātes Baltkrievijā ir atvērtas uzņēmējdarbībai Minskā

16

Mar

Darba piedāvājumi Leinonen Latvia

Sazināties ar mums

Email again:
Services