Grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumi kopš 1989. gada

Citi finanšu pakalpojumi

Administratīvās darbība ir ļoti svarīga daļa no veiksmīga uzņēmuma gan mājās, gan ārzemēs. Dažas no niansēm ir cieši saistītas ar ienesīga biznesa veikšanu, un citas ir saistītas tikai ar vietējo likumdošanu. Ikvienam uzņēmumam ir jārūpējās  par saviem biznesa darījumiem, bet vietējās varras iestādes bieži vien prasa īpašu kārtību uz noteiktiem notiekumiem. Jūsu vietējais Leinonen birojs labprāt pārņemtu visas šīs nogurdinošās un laikietilpīgās operācijas. 

Ar Leinonenu, administrāciajs pakalpojumi ir cieši saistīti ar mūsu grāmatvedības un algu pārvaldības pakalpojumiem. Biznesa administrēšanas pakalpojumus, t.i., maksājumu apstrādi, rēķinu izsniegšanu vai PVN reģistrāciju atbilstoši vietējām prasībām, ir viegli apstrādāt mūsu profesionālajiem grāmatvežiem.

Vispārējie administrācijas pakalpojumi ar Leinonen kompāniju padara uzņēmumu ērtāku, lai Jūs to varētu pārvaldīt. Pēc pieprasījuma mēs varam jūs pārstāvēt iestāžu priekšā, arhivēt grāmatvedības materiālus un sniegt juridisku pasta adresi vai pasta sūtījumu pakalpojumus.

Daudzi mūsu biroji ir ieguvuši starptautiski atzīto kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008, ko piešķir Bureau Veritas.

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Sazināties ar mums

Email again:
Services