Individualiai pritaikyti, patikimi užsakomųjų paslaugų sprendimai verslui Lietuvoje

Leinonen Lietuva darbas – padėti Jūsų verslui. Visos mūsų paslaugos yra skirtos išlaisvinti Jus nuo daug laiko reikalaujančių procesų, kurie trukdo Jūsų verslui realizuoti savo tikrąjį potencialą. Mes ne tik sumažiname mokymosi poreikį, kai kalbame apie tokius dalykus kaip vietiniai buhalterinės apskaitos standartai, mes jį apkritai eliminuojame.

Sveiki, aš Milda Ugianskienė

LEINONEN LIETUVA VADOVĖ

Leinonen dirbu jau 15 metų. Savo karjerą pradėjau nuo buhalterio asistentės pozicijos, vėliau tapau buhaltere, dar vėliau man buvo patikėta vadovauti Kauno ofisui ir galiausiai pasiūlyta perimti Leinonen Lietuva vairą. Kiekviena pozicija buvo savotiškas iššūkis, kol kaskart įgydavau reikalingos tai rolei patirties.

Per šiuos metus turėjau galimybę susipažinti su daugybe klientų, veikiančių skirtingose industrijose ir sektoriuose, turinčių savo vidines tvarkas ir procesus. Bet kiekvienas iš jų turėjo panašius lūkesčius Leinonen – aiškumas, kokybė, sklandi komunikacija, ataskaitų pateikimas nustatytais terminais, teisingi balansai ir pelno-nuostolių ataskaitos. Pastaraisiais metais įsibėgėjant procesų automatizavimui šiuolaikiniai sprendimai leidžia atsisakyti rankinio apskaitos proceso ir palengvina buhalterių darbą, todėl ir klientų lūkesčiai keičiasi, jie tikisi daugiau proaktyvumo, apskaitos specialistai labiau reikalingi finansų kontrolei ir vertinami kaip patarėjai finansų klausimais. Visas šis virsmas labiausiai mane ir žavi – stebėti tuos pokyčius ir atrasti naujas galimybes ir inovatyvius sprendimus, kad atitiktume besikeičiančius klientų poreikius.

Aš labai džiaugiuosi subūrusi komandą, kuri yra atvira pokyčiams ir lengvai prisitaikanti prie nuolatos besikeičiančio finansų valdymo. Jie yra atviri tobulėjimui, naujiems iššūkiams ir visada pasirengę padėti klientams apskaitos, mokesčių ar teisiniais klausimais. Jie puikiai supranta, kad jų žinios ir kompetencijos yra vienas esminių faktorių, turinčių įtaką klientų sėkmei. O mūsų komanda labai vertina grįžtamąjį ryšį – linkėčiau pamatyti, kaip žiba jų akys, kai klientai padėkoja už rastą sprendimą jų problemai.

Apie Mus

Leinonen tikslas yra paprastas – teikti įvairaus dydžio įmonėms aukštos kokybės profesionalias užsakomąsias paslaugas, padedančias užtikrinti jų sėkmę. Daugiau nei 25 metus mes teikiame šias paslaugas daugiau nei 260 klientų Lietuvoje, galime jas teikti ir Jums.

Kiekvienas mūsų Lietuvos komandos narys buvo mūsų pasirinktas dėl jo aštraus intelekto, įspūdingų kvalifikacijų, realios patirties, o svarbiausia – gebėjimo klausytis.

Leinonen vertė

Turėdami didžiulę patirtį, padedančią įmonėms įveikti sudėtingus tarpvalstybinius iššūkius, susijusius su mokesčiais, darbo praktika ir kt., esame tokie partneriai, kokių reikia Jūsų įmonei, kad padėtų užtikrinti ilgalaikį stabilumą.

Nuo ekspertinių buhalterinės apskaitos paslaugų iki mokesčių ir teisinių konsultacijų bei vadovybės ataskaitų, atskleidžiančių Jūsų įmonės finansų vidinį veikimą – mes siūlome Jums įrankius, kurių Jums reikia norint pasiekti sėkmę.

26

metai Lietuvoje

80

darbuotojų

6

buhalterinės apskaitos komandos, kurios vis dar plečiasi

260

klientų nuo mažų vietinių įmonių iki pasaulinių prekių ženklų

LEINONEN VERTYBĖS

Griežta etika

Įstatymų, reglamentų ir visų sudarytų sutarčių laikymasis yra ypatingai svarbus. Mes visuomet bendradarbiaujame su asmenimis ir organizacijomis, kurios laikosi tų pačių principų.

Patikimumas

Dėmesio sutelkimas į klientus

Noras tobulėti

Šaunūs žmonės

Kaip mes dirbame

„Mes niekada nedarome to, kas galėtų pakenkti mūsų klientų interesams.“

Milda Ugianskienė, Managing Director Lithuania

„Kai perduodate pagrindinius verslo procesus užsakomųjų paslaugų teikėjams, turite žinoti, kad žmonės, kuriems patikite savo įmonės sveikatą, tinkamai atliks savo užduotis. Jei jau prakalbome apie tai, mūsų įspūdingas klientų sąrašas kalba pats už save.“

Milda Ugianskienė, Managing Director Lithuania

„Mes neturėtume tokio klientų sąrašo, jei leistume laiką bandydami apeiti vietinius įstatymus ir taisykles arba slėpti dalykus nuo savo klientų. Esame visiškai skaidrūs ir visada laikomės galiojančių taisyklių ir reglamentų.“

Milda Ugianskienė, Managing Director Lithuania

„Mūsų komandos nariai sudaro tikslinę grupę, atsidavusią atliekamai užduočiai, kuri nepraleidžia net menkiausių detalių.“

Milda Ugianskienė, Managing Director Lithuania

„Kiekvienas mūsų Lietuvos komandos narys nenuilstamai dirba, kad jo įgūdžiai atitiktų vietinius, nacionalinius bei tarptautinius įstatymus ir reglamentus. Mes to primygtinai reikalaujame.“

Milda Ugianskienė, Managing Director Lithuania

Susisiekite

Norėdami išsiųsti užklausą, naudokite formą.

    Looking for service in a different country?