Pilno spektro verslo paslaugos Jūsų finansų valdymui

Mūsų siekis – užtikrinti visapusišką pagalbą tvarkant įmonės finansus, kad jūs savo dėmesį galėtumėte skirti svarbiausiems veiklos tikslams pasiekti. Dirbkite dar efektyviau, patikėdami daug laiko ar specifinių apskaitos žinių raikalaujančias užduotis mums.

Susipažinkime

POVILAS SADAUNYKAS, LEINONEN LIETUVA VADOVAS

Jau daugiau nei 10 metų dirbdamas finansų srityje, suprantu, jog darbuotojai – esminis sėkmės garantas, leidžiantis pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Džiaugiuosi, jog 2023 m. prisijungęs prie „Leinonen“, atradau tokią komandą, kurią vienija bendras siekis – suteikti jums ekspertinę patirtį finansų valdymo srityje. Nepriklausomai ar tai būtų didelės įmonės, ar verslą pradedantys startuoliai, mūsų standartai nesiskiria. Kiekvienam klientui skiriame asmeninį dėmesį, ieškome individualių sprendimų ir teikiame visapusišką pagalbą.

Mums svarbi partnerystė, todėl esame įsitikinę, kad geriausią patirtį klientams galime užtikrinti tik tada, kai tai garantuojame ir savo darbuotojams.

Apie Mus

Teikiame pilno spektro verslo paslaugas, nuo buhalterinės apskaitos iki konsultacijų teisės, mokesčių bei įmonių steigimo klausimais. Per daugiau nei 27 m. veiklos metus, konsultavome virš 300 klientų Lietuvoje, o sukaupta ilgametė patirtis užtikrina aukščiausius kokybės standartus kiekvienam klientui.

Mūsų komandą vienija išskirtinės kvalifikacijos ekspertai, pasižymintys orientacija į rezultatą ir svarbiausia – gebėjimu įsiklausyti į kliento poreikius.

Vertė jums

Esame jūsų partneris, kuris padės užtikrinti ilgalaikį įmonės stabilumą finansų valdymo srityje. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi padėsime išspręsti net ir sudėtingiausius jūsų verslo iššūkius, susijusius su įmonės apskaita, mokesčių ar teisiniais klausimais. Atrasime tai, kas veikia geriausiai jūsų verslui.

28

METAI Lietuvoje

90+

darbuotojų

6

apskaitos komandos

300+

klientų, nuo vietinių startuolių iki pasaulinių prekės ženklų

MŪSŲ VERTYBĖS

Griežta etika

Savo bei klientų vykdomai veiklai taikome itin aukštus etikos standartus. Veikiame griežtai įstatymų reglamentuojamoje srityje, todėl reikalavimų bei sutarčių įsipareigojimų laikymasis mums ypatingai svarbus siekiant užtikrinti klientų stabilią bei skaidrią veiklą.

ABIPUSIS PASITIKĖJIMAS

ASMENINIS DĖMESYS

TOBULĖJIMAS

VIENINGA KOMANDA

Ką klientai sako apie mus

„Puikus bendradarbiavimas: visada laiku, profesionaliai, proaktyviai ir su dideliu rūpesčiu, kad mums pasisektų.“

Simonas Žebrauskis, GreenGold Timberlands 1 UAB direktorius

„Nuo pat bendradarbiavimo pradžios Leinonen demonstravo neprilygstamą profesionalumą ir patirtį tvarkydami mūsų įmonės apskaitą. Apskaitos komandos atsidavimas ir gebėjimas aiškiai ir suprantamai perduoti sudėtingą finansinę informaciją padėjo mums priimti pagrįstus verslo sprendimus. Partnerystė su Leinonen buvo vienas geriausių mūsų priimtų sprendimų. Dėkojame už išskirtinį aptarnavimą.“

Jurij Vasiljev, Adapteo UAB direktorius

„Jau daug metų Leinonen komanda žavi mus savo patikimumu ir operatyvumu. Jie visada buvo dėmesingi, lankstūs ir prisitaikantys prie mūsų įmonės poreikių, todėl jaučiamės vertinami kaip klientas. Jų patirtis, reguliavimo ir rinkos tendencijų išmanymas užtikrina mums ramybę, kad viskas bus padaryta tinkamai ir laiku. Labai rekomenduoju jų paslaugas visiems, ieškantiems patikimo ir profesionalaus partnerio, iš kurio galima tikėtis išskirtinio bendravimo ir rezultatų.“

Povilas Mickevičius, Rapala VMC Baltics UAB direktorius

Susisiekite

Norėdami išsiųsti užklausą, naudokite formą.

    Ieškote paslaugų kitoje šalyje?