Buhalterinė Apskaita

Leinonen buhalterinės apskaitos paslaugų pasirinkimas Lietuvoje yra protingas žingsnis, nesvarbu, ar esate įsitvirtinęs rinkoje, ar naujokas. Susisiekite su mumis šiandien.

Buhalterinės paslaugos Lietuvoje

Jei Jūsų verslas bando įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, Jums reikės buhalterinės apskaitos paslaugų teikėjo, kuriuo galite pasikliauti. Leinonen turi daugiau nei 25 metų patirties Lietuvoje ir padėjo daugeliui įmonių orientuotis vietinėje rinkoje, supaprastinti verslo procesus ir laikytis vietinių finansinių ataskaitų teikimo ir mokesčių procedūrų. Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos Lietuvoje atitinka VAS ir TFAS standartus, todėl galėsite būti ramūs ir susitelkti į kitus savo verslo klausimus.

Efektyvios, ekonomiškos buhalterinės apskaitos paslaugos Lietuvoje

Nuo finansinių duomenų įvedimo ir įstatymų numatytų mėnesinių ataskaitų pateikimo iki banko operacijų ir mokėjimų – mūsų Lietuvos biuro komanda visa tai tvarko suprasdama tikslą ir atidžiai stebėdama detales. Taip pat teikiame visapusiškas buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultavimo paslaugas, todėl klientams nereikia ieškoti papildomų paslaugų teikėjų, kurie tik supainiotų procesą ir pridarytų galimai brangiai kainuojančių klaidų.

Mes, Leinonen, siekiame būti lankstūs ir prisitaikyti prie kiekvieno kliento unikalių poreikių. Mūsų pagrindinės vertybės – skaidrumas, patikimumas ir atviras bendravimas – yra visos mūsų veiklos pagrindas, todėl visada būsite informuojami apie visus savo įmonės finansų aspektus. Buhalterinės apskaitos perdavimas Leinonen leis sutaupyti laiko ir pinigų bei patenkinti vietinių mokesčių institucijų lūkesčius.

Darbo su Leinonen privalumai

  • Visiškas Jūsų slaptos informacijos konfidencialumas
  • Aukščiausi tarptautiniai apskaitos standartai
  • Daugiau nei 25 metų patirties Baltijos šalyse, įskaitant Lietuvą
  • Aukšto lygio vietos kompetencija
  • Neprilygstama patirtis Lietuvoje
  • Stiprūs tarpvalstybiniai pajėgumai
  • Padidėjęs Jūsų organizacijos efektyvumas

Leinonen buhalterinės apskaitos paslaugos Lietuvoje yra pritaikytos prie specifinių kliento poreikių, tuo pačiu dirbame pagal aukščiausius tarptautinius standartus, naudojame geriausią praktiką. Mūsų komanda Lietuvoje yra aukštos kvalifikacijos, patyrusi, atidi, orientuota į detales, lanksti ir išmananti. Esame įsipareigoję kiekvienam klientui teikti tokias buhalterinės apskaitos paslaugas, kurios leistų jiems klestėti konkurencingoje Lietuvos rinkoje.

Dėl ekspertinės buhalterinės apskaitos Lietuvoje kreipkitės į Leinonen

Nesvarbu, ar esate įsitvirtinęs Lietuvoje ir norite pakeisti paslaugų teikėją, ar pirmą kartą žengiate į rinką, Leinonen buhalterinės apskaitos komanda Lietuvoje bus puikus Jūsų sąjungininkas. Galime dirbti su savo arba Jūsų pageidaujamais programinės įrangos sprendimais. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis šiandien.

Get in Touch

    +370 5237 5040