Bendrovės Įsteigimas

Įmonės steigimas Lietuvoje neturi būti sudėtingas. Susisiekite su Leinonen komanda ir sužinokite, ko verta daugiau nei 25 metų patirtis.

Įmonės steigimas Lietuvoje

Lietuva paprastai sudaro palankią aplinką verslui, norinčiam patekti į rinką. Perėmėme daugelį Vakarų Europos verslo principų, įskaitant skaidrumą ir atskaitomybę.

Tačiau jei planuojate šalyje steigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB), atstovybę ar kitą įmonę, jums vis tiek prireiks specialistų patarimo. Leinonen teikia ekspertų konsultacijas dėl įmonės steigimo Lietuvoje, kurios leis jums pradėti veikti su pagreičiu.

Patikimas sąjungininkas

Pirmieji žingsniai naujoje šalyje gali būti bauginantys. Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia stebėti – bet kuris iš jų gali sukelti problemų, jei nebus tinkamai tvarkomas. Turėdami padėti Jums pasirengusią patyrusių finansų ir teisės ekspertų komandą, mes palengvinsite pereinamąjį laikotarpį ir užtikrinsime, kad Jūs nešvaistytumėte laiko bei pinigų.

Mūsų Lietuvos biuras yra visiškai pajėgus išspręsti visus su įmonės steigimu Lietuvoje susijusius klausimus, įskaitant įmonės steigimą, pagalbą gaunant leidimus gyventi, banko sąskaitos ar sąskaitų atidarymą, Lietuvos mokesčių įstatymų laikymosi užtikrinimą ir daug daugiau. Pasirinkę Leinonen savo pagalbininku steigiant įmonę Lietuvoje, gausite iš mūsų tokios naudos:

  • Daugiau nei 25 metų patirties
  • Visapusišką vietinės rinkos supratimą
  • Patikimą konsultavimą mokesčių ir įdarbinimo klausimais
  • Draugišką, kantrų, profesionalų, daugiakalbį personalą
  • Vietinių finansinių taisyklių išmanymą ir komforto lygį
  • Aukščiausios klasės paslaugas klientams

Sunku būtų rasti kitą tokios didelės patirties turinčią konsultacinę įmonę Lietuvos rinkoje, kuri prilygtų Leinonen. Kiekvieną dieną šią patirtį skiriame savo klientams, kad padėtume jiems sumažinti stresą ir netikrumą, kuris paprastai būna susijęs su įmonės atidarymu.

Ekspertų patarimai dėl įmonės steigimo Lietuvoje

Nesvarbu, ar planuojate atidaryti kuklią atstovybę, ar didelį pramoninį objektą, Leinonen komanda padės jums viso įmonės steigimo proceso Lietuvoje metu. Norėdami užtikrinti kuo greitesnę Jūsų įmonės pažangą, susisiekite su Leinonen. Mes pašalinsime su įmonės atidarymu Lietuvoje susijusį stresą.

Get in Touch

    +370 5237 5040