Teisinės paslaugos

Planuokite savo darbus efektyviau, gaudami ne tik finansų ir apskaitos konsultacijas, bet taip pat ir pagalbą į kylančius teisinius klausimus. Konsultuojame įmonių, darbo, sutarčių, imigracijos bei duomenų apsaugos teisės klausimais.

Partneris, kuriuo galite pasitikėti

Mūsų komanda padeda išspręsti ne tik kylančius apskaitos ir finansų valdymo iššūkius, bet taip pat konsultuoja įvairiais įmonių teisės klausimais. Tad galite būti tikri, jog gausite visapusišką dėmesį rengiant verslo sutartis, atstovaujant jūsų įmonę derybose ar sprendžiant su darbo ar migracijos teise susijusius klausimus. Visa tai, ko gali prireikti kasdieninėje organizacijos veikloje ar vykdant įmonės plėtrą.

Visapusiškas dėmesys efektyviems sprendimams

Net ir puikiai pažįstant vietinę verslo aplinką, retai kylančius teisinius iššūkius pavyksta išspręsti be profesionalios pagalbos. Mūsų teisės ekspertai padės tinkamai suvaldyti galimas veiklos rizikas bei apsaugoti įmonės verslo interesus.

Veiklos sritys:

Sutarčių teisė – padėsime jums konsultuojant dėl nuomos, pardavimo, akcininkų sutarčių ir kitais su jų rengimu susijusiais aspektais.

Migracijos teisė – padedame klientams išspręsti visus kilusius klausimus, kai reikia įdarbinti užsienio piliečius. Pasirūpiname leidimais gyventi, vizų klausimais, pateikiame dokumentus ir palaikome ryšius su atsakingomis institucijomis.

Duomenų apsauga – parengiame reikiamus dokumentus ir sprendžiame kilusius klausimus, kad jūsų veikla atitiktų visus Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus.

Darbo teisė – konsultuojame su darbo santykiais susijusiais klausimais bei padedame ruošiant darbo sutartis, darbo sutarties nutraukimo dokumentus, vidines politikas, darbo apmokėjimo sistemas, bei kitą su darbo santykiais susijusią dokumentaciją.

Įmonių teisė – konsultuojame visais su įmonių teise susijusiais klausimais, nuo įmonės steigimo, valdymo organų narių keitimo, akcinio kapitalo koregavimo iki įmonės likvidavimo. Taip pat padėsime išspręsti ir kitus kasdieninėje verslo veikloje kylančius teisinius iššūkius.

Jei norite, kad jūsų verslui sektųsi, būkite tikri dėl galimų teisinių rizikų. Mes padėsime jų išvengti.

SUSISIEKITE

    +370 5237 5040