Teisinės Paslaugos

Leinonen Lietuvoje teikia ekspertines teisines paslaugas užsienio kapitalo įmonėms. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis šiandien arba apsilankykite šiame puslapyje.

Teisinės paslaugos Lietuvoje

Jei norite, kad Jūsų įmonė Lietuvoje klestėtų, jums prireiks talentingų, atsidavusių patarėjų, laiku ir tiksliai teikiančių finansines konsultacijas, bei teisinių paslaugų, kuriomis galite pasikliauti. Pastarasis punktas ypač aktualus, kai reikia sudaryti verslo sutartis ir derėtis dėl susitarimų. Leinonen vidaus teisės ekspertų komanda turi dešimtmečius patirties padedant užsienio kapitalo įmonėms.

Patikimos teisinės paslaugos Lietuvoje

Verslas svetimoje šalyje, net tokioje palankioje verslui ir integruotoje į ES bendruomenę kaip Lietuva, nėra tas pat, kas verslas gimtojoje šalyje. Tikėtina, kad tam tikru momentu susidursite su mokesčių teisės, darbo teisės, aplinkosaugos teisės aktų reikalavimų sunkumais. Kai tai atsitiks, Jums reikės patyrusio, kvalifikuoto atstovo.

Tam mes ir esame. Kasdien teikiame ekspertų teisines konsultacijas įvairiais su įmonių teise susijusiais klausimais. Susidarius ypatingoms aplinkybėms, kurios kelia potencialų pavojų Jūsų prekės ženklo įvaizdžiui ar net egzistencinę grėsmę Jūsų įmonei, mes sunkiai dirbame, kad sumažintume riziką ir apsaugotume Jūsų interesus.

Leinonen komanda yra Jūsų patarimų šaltinis tokiais klausimais kaip:

  • Sutarčių teisė – mūsų komanda gali tvarkyti visus Jūsų verslo sutarčių teisės aspektus, įskaitant nuomos, pardavimo sutartis, verslo partnerystę ir kt.
  • Imigracijos teisė – padedame gauti leidimus gyventi, vizas, pateikiame dokumentus įdarbinimo tarnyboms ir palaikome ryšius su vyriausybinėmis žinybomis ir institucijomis.
  • Duomenų apsauga – jei planuojate rinkti duomenis apie Lietuvos piliečius rinkodaros tikslais, turėsite atidžiai laikytis BDAR taisyklių. Mes galime padėti.
  • Darbo teisė – konsultuojame visais su darbo santykiais susijusiais klausimais, įskaitant darbo sutartis, darbo sutarties nutraukimo dokumentų rengimą ir kt.
  • Įmonių teisė – teikiame ekspertų patarimus visais klausimais, nuo įmonės steigimo iki pakeitimo, akcinio kapitalo koregavimo bei įmonės likvidavimo, ir patarimus visais su įmonių ar komercine teise susijusiais klausimais.

Susisiekite su Leinonen

Kiekvienas, kuris tikisi, kad jų verslas klestės Lietuvos rinkoje, turi realiai įvertinti bet kokią galimą teisinę riziką. Leinonen teisininkai Lietuvoje pasiruošę padėti.

Get in Touch

    +370 5237 5040