Darbo užmokesčio apskaita

Taupykite savo komandos laiką, leisdami darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiavimais pasirūpinti mums.

Partneris, kuriuo galite pasitikėti

Darbo užmokesčio apskaita organizacijos viduje atima daug laiko, tačiau pasitelkę profesionalią pagalbą bei automatizuotus sprendimus, juos išspręsti galėsite efektyviau. Mūsų komanda pasirūpins, kad su darbo užmokesčio tvarkymu susiję procesai būtų tinkamai prižiūrėti ir atitinkantys šalies reikalavimus, o tai leis jums sumažinti patiriamas išlaidas bei reikiamų žmogiškųjų išteklių poreikį.

Visapusiškas dėmesys efektyviems sprendimams

Siekdami geriausių rezultatų, skiriame individualų dėmesį visiems su darbo užmokesčiu susijusiems klausimams spręsti – nuo darbuotojų registravimo „Sodroje“ iki atlyginimų išmokėjimo bei informavimo apie naujausius teisės aktų pakeitimus.

Mūsų komandos nariai turi sukaupę ilgametę patirtį finansų srityje dirbant su skirtingo dydžio bei sektorių organizacijomis. Jie taip pat lanksčiai prisitaiko ir geba efektyviai dirbti su įvairiomis darbo užmokesčio apskaitos programomis.

Partnerystė su mumis užtikrins visapusišką darbo užmokesčio taisyklių, darbo sutarčių bei socialinio draudimo ir pajamų mokesčio įsipareigojimų laikymąsi, nes duomenų apsauga, skaidrumas ir atskaitomybė mums svarbiausi prioritetai.

Vertė jums:

  • Mažesnės laiko ir žmogiškųjų išteklių sąnaudos organizacijos viduje.
  • Efektyvesnis informacijos tvarkymas bei procesų priežiūra.
  • Galimų klaidų ar neatitikimų prevencija.
  • Jokių vėlavimų institucijoms ar darbuotojams išmokant darbo užmokestį.
  • Naujausių teisės aktų sekimas bei atitikties naujausiems teisės aktų pakeitimams užtikrinimas.

Nesvarbu ar jau ilgus metus veikiate Lietuvoje, ar tik pradedate veiklą, parinksime jums tokius sprendimus, kurie leistų dirbti efektyviai, taupant savo komandos laiką.

SUSISIEKITE

    +370 5237 5040