Mazāk satraukumu ar mūsu profesionālajiem pakalpojumiem

Ikviens, kurš plāno dibināt uzņēmumu Latvijā, saskaras ar dažādām problēmām, kas raksturīgas tikai pārrobežu komercdarbībai. Leinonen nodrošina kvalificētus biznesa pakalpojumus, lai uzņēmumu īpašnieki varētu izvairīties no daudziem potenciāliem starptautiskās komercdarbības izaicinājumiem, vienlaikus nodrošinot tādu darbību, kas ir pietiekami efektīva un elastīga, lai tiktu galā ar jebkuru problēmu.

Mūsu pakalpojumi

Grāmatvedība

Uzticot grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanu uzņēmumam Leinonen, jūs izvairīsieties no mācību procesā pieļautām kļūdām, kas varētu rasties, mēģinot nodrošināt grāmatvedību pašu spēkiem nepazīstamā finanšu vidē. Tādējādi jūs varēsiet nekavējoties ķerties pie darba. Viss, ko mēs darīsim jūsu labā, pilnībā atbildīs vietējiem grāmatvedības standartiem un ietaupīs jums daudz laika, ko varēsiet izmantot citiem uzdevumiem, piemēram, sava uzņēmuma attīstībai.

Grāmatvedība

Algu Pārvaldība

Lai gan algu aprēķināšana varētu šķist vienkāršs uzņēmuma darbības aspekts, taču ātri vien var nākties secināt, ka šajā jomā ir viegli kļūdīties. Algu aprēķināšana ir delikāts, bieži vien sarežģīts process; paļaušanās uz veiksmi, cerot, ka jūsu pašu jaunajai algu aprēķināšanas komandai viss izdosies, ir stratēģija, kas var ciest sakāvi. Tā vietā uzticiet algu pārvaldību Leinonen speciālistiem. Mums šajā ziņā ir ilgstoša panākumu vēsture.

Algu Pārvaldība

Uzņēmuma Dibināšana

Leinonen Latvia komanda palīdzēs jums visos uzņēmuma dibināšanas jautājumos, sākot no pareiza uzņēmējdarbības veida izvēles līdz nepieciešamo dokumentu noformēšanai, palīdzot iegūt svarīgo nodokļu maksātāja reģistrācijas numuru un visu pārējo. Ja ļausiet Leinonen speciālistiem jums palīdzēt uzņēmuma dibināšanā, tam būs stabili pamati.

Uzņēmuma Dibināšana

Vadības Pārskati

Strādājot nepazīstamā uzņēmējdarbības vidē, ir ļoti svarīgi gūt ticamu informāciju par uzņēmuma stāvokli. Vadības pārskati sniedz skaidru priekšstatu par uzņēmuma finansiālo situāciju, lai jūs varētu labāk izprast, kuras ir uzņēmuma stiprās puses, kurās jomās var ietaupīt, kāds ir optimālais darbinieku skaits un daudz ko citu.

Vadības Pārskati

Juridiskie Pakalpojumi

Mūsu juridiskie pakalpojumi aptver visu, sākot no imigrācijas jautājumiem līdz atbilstošas darba vietas nodrošināšanai un piegādātāju līgumu sarunu pārraudzībai. Ja jums ir nepieciešama spēcīgāka pārstāvniecība, mēs piesaistām vietējos juridiskos birojus ar veiksmīgu pieredzi atbalsta sniegšanā ārvalstniekiem piederošiem uzņēmumiem.

Juridiskie Pakalpojumi

Nodokļi

Lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma nodokļu saistību izpildi Latvijā, ir nepieciešami eksperti nodokļu jautājumos ar vispusīgām vietējām zināšanām. Izmantojot mūsu nodokļu pakalpojumus, jūsu uzņēmums samaksās tieši tik, cik nepieciešams, – ne vairāk un ne mazāk.

Nodokļi
Sazināties

Pārliecība un uzņēmuma izaugsmes iespējas

PIRMS UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot pastāvīgu pārstāvniecību, sabiedrību ar ierobežotu atbildību vai cita veida uzņēmumu, mēs kopā varam izvēlēties piemērotāko variantu. Mēs ņemsim vērā visdažādākos faktorus – gan jūsu ieceri, gan jūsu uzņēmumam ienesīgākās jomas.

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Saņemiet palīdzību uzņēmuma veidošanā, bankas konta atvēršanā un Latvijas e-rezidences iegūšanā, kā arī citos ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos.

UZŅĒMUMA DARBĪBAS SĀKŠANA

Saņemiet palīdzību tādu darba līgumu sagatavošanā, kas pilnībā atbilst Latvijas likumdošanai. Mūsu uzticamie partneri vienkāršos darbinieku nodarbināšanas, biroja iekārtošanas vai noliktavas nomas procedūras.

UZŅĒMUMA VADĪBA

Mēs parūpēsimies par grāmatvedību un veiksim precīzu uzskaiti. Mēs arī palīdzēsim jums organizēt, reģistrēt un noslēgt bilanci algu aprēķinos.

TĀLĀKA IZAUGSME UN ATTĪSTĪBA

Izmantojiet mūsu uzticamos grāmatvedības, nodokļu, algu aprēķinu un juridiskos pakalpojumus, kas aptver visu, sākot no paplašināšanās līdz likvidācijai, lai mēs varētu palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties vēl straujāk.

Vai jums ir jautājums vai jau ir lieliska ideja?

Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju.

Sazināties