Novērsiet stresu, izmantojot mūsu profesionālos pakalpojumus

Ikviens, kurš plāno dibināt uzņēmumu Latvijā, saskarsies ar virkni problēmu, kas raksturīgas tikai pārrobežu komercdarbībai. Leinonen nodrošina kvalificētus biznesa pakalpojumus, kas ļauj uzņēmumu īpašniekiem izvairīties no daudziem potenciāliem starptautiskās komercdarbības izaicinājumiem, vienlaikus nodrošinot tādu darbību, kas ir pietiekami efektīva un elastīga, lai tiktu galā ar jebkuru problēmu.

Mūsu pakalpojumi

Grāmatvedība

Nododot grāmatvedības ārpakalpojumus Leinonen, jūs izvairāties no mācību kļūdām, kas rodas, mēģinot nodrošināt grāmatvedību pašu spēkiem nepazīstamā finanšu vidē. Tādējādi jūs varat nekavējoties ķerties pie darba. Viss, ko mēs darīsim jūsu labā, pilnībā atbildīs vietējiem grāmatvedības standartiem un ietaupīs jums daudz laika, ko varēsiet izmantot citām lietām, piemēram, uzņēmējdarbības attīstībai.

Grāmatvedība

Algu Pārvaldība

Tas var šķist tikai kārtējais biznesa process, taču reti kura lieta rada problēmas ātrāk nekā kļūdas algu aprēķinā. Algu aprēķini ir delikāts, bieži vien sarežģīts process; paļaušanās uz veiksmi, cerot, ka jūsu pašu jaunajai algu aprēķinu komandai viss izdosies, ir stratēģija, kas var viegli izraisīt pretēju efektu. Tā vietā uzticiet savu algu pārvaldību Leinonen. Mūsu panākumi ir pierādīti.

Algu Pārvaldība

Uzņēmuma Dibināšana

Leinonen Latvia komanda palīdzēs jums visos uzņēmuma dibināšanas jautājumos, sākot no pareiza uzņēmējdarbības veida izvēles līdz nepieciešamo dokumentu noformēšanai, palīdzot iegūt svarīgo nodokļu maksātāja reģistrācijas numuru un vēl daudz vairāk. Jūsu biznesam būs stingrs pamats, ja ļausiet Leinonen palīdzēt uzņēmuma dibināšanā.

Uzņēmuma Dibināšana

Vadības Atskaites

Jebkurā uzņēmējdarbības vidē ir ļoti svarīgi gūt ticamu informāciju par jūsu uzņēmuma stāvokli. Vadības pārskati sniedz kristālskaidru priekšstatu par jūsu uzņēmuma finansiālo situāciju, ļaujot jums precīzi noteikt, kas darbojas, kur var ietaupīt, vai jums darbinieku ir pārāk daudz vai to trūkst, un daudz ko citu.

Vadības Atskaites

Juridiskie Pakalpojumi

Mūsu juridiskie pakalpojumi aptver visu, sākot no imigrācijas jautājumiem līdz atbilstošas darba vietas nodrošināšanai un piegādātāju līgumu sarunu pārraudzībai. Ja jums ir nepieciešama spēcīgāka pārstāvniecība, mēs piesaistām vietējos juridiskos birojus ar veiksmīgu pieredzi atbalsta sniegšanā ārvalstniekiem piederošiem uzņēmumiem.

Juridiskie Pakalpojumi

Nodokļu Pakalpojumi

Lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma nodokļu saistību izpildi Latvijā, ir nepieciešami eksperti nodokļu jautājumos ar vispusīgām vietējām zināšanām. Mūsu nodokļu pakalpojumi nodrošinās, lai jūsu uzņēmums samaksātu tieši tik, cik nepieciešams: ne vairāk, ne mazāk.

Nodokļu Pakalpojumi
Sazināties

Iegūstiet pārliecību, lai koncentrētos uz sava biznesa attīstību

PIRMS UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS

Whether you want to form a permanent establishment, limited liability company, or another type of business entity, we can decide which option is ideal together. The things you wish to do and the things that will benefit you the most are also factors we consider.

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Get assistance with forming a business, creating a bank account, and gaining Latvian e-residency, as well as other business-related tasks.

UZŅĒMUMA DARBĪBAS UZSĀKŠANA

Receive assistance in creating employment contracts that fully comply with Latvian legislation. The procedure of employing staff, setting up an office, or renting a warehouse will be made easier with the help of our trustworthy partners.

UZŅĒMUMA VADĪŠANA

We’ll take care of the accounts and precisely reconcile the books. We also help you organise, record, and balance the payroll transactions.

TĀLĀKĀ IZAUGSME UN ATTĪSTĪBA

With dependable accounting, tax, payroll, and legal services that cover everything from expansion to liquidation, let us assist you give your company a boost.

Vai jums ir jautājums vai jau ir lieliska ideja?

Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju.

Sazināties