Juridiskie Pakalpojumi

Mūsu juridiskie pakalpojumi aptver visu, sākot no imigrācijas jautājumiem līdz atbilstošas darba vietas nodrošināšanai un piegādātāju līgumu sarunu pārraudzībai. Ja jums ir nepieciešama spēcīgāka pārstāvniecība, mēs piesaistām vietējos juridiskos birojus ar veiksmīgu pieredzi atbalsta sniegšanā ārvalstniekiem piederošiem uzņēmumiem.

Juridiskie pakalpojumi Latvijā

Uzņēmuma atvēršana vai vadīšana svešā valstī ir process, kas saistīts ar neskaitāmām iespējamām problēmām. Dažas no tām ir viegli atrisināmas, savukārt citas var radīt lielākus draudus jūsu uzņēmumam. Tiem jautājumiem un problēmām, kas rada vislielākos draudus, gandrīz vienmēr ir juridisks raksturs. Un, ja jūsu uzņēmums nav gatavs stāties pretī izaicinājumiem, jūsu zīmola tēlam un būtībai var tikt nodarīts neatgriezenisks kaitējums. Tieši tāpēc jums nepieciešami juridiskie pakalpojumi Latvijā ar lielu un pierādītu pieredzi sekmīgā klienta interešu aizstāvēšanā.

Kāpēc tik daudzi uzņēmumi izvēlas Leinonen

Juridiskās problēmas var izpausties dažādi. Taču neatkarīgi no problēmas būtības jūsu spēja ar to tikt galā ir atkarīga no jūsu juridiskās pārstāvības kvalitātes. Uzņēmumi, kas veic uzņēmējdarbību Latvijā, izvēlas, lai Leinonen viņiem palīdzētu:

  • Sagatavot un iesniegt dokumentus, kas saistīti ar uzņēmuma dibināšanu un reģistrāciju
  • Pārrunāt līgumus ar piegādātājiem un transporta pakalpojumiem
  • Pieņemt darbā vadošos darbiniekus un rakstīt darba līgumus
  • Iegūt nodokļu maksātāja reģistrācijas numuru Latvijas Valsts ieņēmumu dienestā
  • Vienoties par ražošanas, biroja vai tirdzniecības telpu nomu
  • Konsultēt par dažādām komerciālām un administratīvām darbībām
  • Aizsargāt uzņēmuma intereses tiesas prāvu gadījumā
  • Nodrošināt atbilstību VDAR

Juridiskie pakalpojumi Latvijā, uz kuriem var paļauties

Kad jūsu Latvijas uzņēmums beidzot sāks darboties, jūs noteikti nevēlēsieties sastapties ar sarežģītām juridiskām nepatikšanām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir pārstāvniecība, mazumtirdzniecības uzņēmums, ražotne vai kas cits, jūsu juridiskajam dienestam Latvijā ir jāņem vērā katrs sīkums un jāaizsargā jūsu intereses visās situācijās.

Juridiskie pakalpojumi Latvijā, kas jums nepieciešami

Lai gādātu par to, ka jūsu Latvijas biznesam ir stabils juridiskais pamats, sazinieties ar Leinonen komandu jau šodien.

Sazinies ar mums