Grāmatvedība

Uzticot grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanu uzņēmumam Leinonen, jūs izvairīsieties no mācību procesā pieļautām kļūdām, kas varētu rasties, mēģinot nodrošināt grāmatvedību pašu spēkiem nepazīstamā finanšu vidē. Tādējādi jūs varēsiet nekavējoties ķerties pie darba. Viss, ko mēs darīsim jūsu labā, pilnībā atbildīs vietējiem grāmatvedības standartiem un ietaupīs jums daudz laika, ko varēsiet izmantot citiem uzdevumiem, piemēram, sava uzņēmuma attīstībai.

Grāmatvedības pakalpojumi Latvijā

Latvijai kā uzņēmējdarbības atrašanās vietai ir daudz priekšrocību, tostarp labi apmācīts, profesionāls darbaspēks, stratēģiska atrašanās vieta un Rietumu biznesa kultūra. Tomēr katrā valstī ir savi izaicinājumi, un Latvija nav izņēmums. Šie izaicinājumi ietver informāciju par Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmu un kvalificētu uzņēmumu atrašanu, kas veiktu jūsu uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti. Leinonen nodrošina grāmatvedības uzskaiti Latvijā, lai jaunuzņēmumi un pieredzējuši uzņēmumi varētu racionalizēt un stabilizēt savu darbību.

Vairāk priekšrocību ar Leinonen grāmatvedību Latvijā

Mūsu grāmatvedības pakalpojumi piedāvā daudz vairāk nekā tikai atteikšanās no liekām darbībām un naudas ietaupīšana. Tālāk ir norādītas dažas priekšrocības, ko sniedz Leinonen grāmatvedības pakalpojumi Latvijā:

  • Pārredzamība un atbildība jau no pirmās dienas
  • Visas finanšu informācijas absolūta drošība un konfidencialitāte
  • Mūsu pakalpojuma elastība, lai tas varētu augt kopā ar jūsu uzņēmumu
  • Grāmatvedības pakalpojums Latvijā, kas ir pielāgots jūsu uzņēmuma vajadzībām
  • Visi darbi veikti saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas grāmatvedības standartiem
  • Iespēja noteikt iespējamos ietaupījumus visās darbības jomās
  • Efektīvāka biznesa plānošana nākotnē
  • Detalizēts ieskats jūsu uzņēmuma finanšu rezultātos
  • Informācija, ko varat izmantot, lai izveidotu ticamus biznesa plānus
  • Pasaules klases līmeņa klientu apkalpošana

Lai gan Latvijas biznesa kultūra pēdējos gados ir kļuvusi tuvāka Rietumu tradīcijām, joprojām pastāv būtiskas atšķirības, kas jāņem vērā. Iespējams, visredzamākais ir valsts mēģinājums pāriet uz vispārēju tiešsaistes nodokļu iekasēšanu. Laiks, kad 100% valsts ieņēmumu tiks iekasēti tiešsaistē, vēl ir tālu, taču sistēmas ieviešana notiek, un uzņēmumiem tas ir jāapzinās un jāsaprot, kā ar to strādāt. Šajā jautājumā var palīdzēt Leinonen.

Sadarbība ar Leinonen

Saņemot Leinonen grāmatvedības pakalpojumus Latvijā, jūs sapratīsiet, ka ar ikvienu mūsu komandas darbinieku var viegli sastrādāties, viņi būs sagatavojuši visus saistītos faktus un procesus, spēs sniegt padomu visā darba gaitā un būs gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un risināt jebkādas radušās problēmas. Mēs cieši sadarbojamies ar Latvijas nodokļu iestādēm un katram klientam ikdienas darbā nodrošinām mūsu augstos, ētiskos biznesa vadības standartus.

Saziņa ar Leinonen

Mūsu komanda, kas pārstāv Latvijas biroju, ir ne tikai augstu kvalificēti grāmatvedības profesionāļi, bet daudzi no viņiem iepriekš ir strādājuši arī dažādos biznesa segmentos, un katram klientam mēs piemeklējam viņu darbības veidam piemērotāko speciālistu. Mūsu speciālisti ir labi izglītoti darbam ar Elektroniskās deklarēšanas sistēmu, un viņiem ir pieredze darbā ar dažādām grāmatvedības un algu uzskaites programmām.

Sazinies ar mums