Pielāgojami, uz klientu vērsti ārpakalpojumi Latvijā

Uzņēmuma Leinonen Latvia komanda sniedz pakalpojumus uzņēmumiem, lai tie varētu racionalizēt savu ikdienas darbu un pievērsties uzņēmuma attīstībai.

Mērogojamība

Mēs pielāgojam pakalpojumus katra klienta vajadzībām. Ja klients piedzīvo ievērojamu izaugsmi, mūsu pakalpojumus var viegli pielāgot.

27

gadi biznesā

50+

DARBINIEKI

270

KLIENTI

70

ALGU SARAKSTU APRĒĶINI KATRU MĒNESI

Mūsu pakalpojumi

Mēģinājumi nostiprināt uzņēmuma darbību ārzemju tirgū var būt sarežģīti, ja vien jums nav sabiedrotā ar zināšanām par vietējo tirgu un daudzu gadu praktisko pieredzi pārrobežu biznesā. Latvijā šāds sabiedrotais ir Leinonen. Mēs piedāvājam vairākus pakalpojumus, lai uzņēmumi varētu nostiprināt savu darbību, ieskaitot šādus:

  • Grāmatvedība
  • Algu pārvaldība
  • Juridiskie pakalpojumi, tostarp palīdzība imigrācijas jomā
  • Uzņēmuma dibināšana
  • Vadības pārskati
  • Nodokļu pakalpojumi

Ieguvumi no sadarbības ar Leinonen Latvia

Neatkarīgi no tā, vai plānojat izveidot atsevišķu uzņēmumu Latvijā vai pārstāvat jau esošu uzņēmumu, kas vēlas paplašināties Latvijas tirgū, Leinonen var jums palīdzēt. Mēs pārņemsim laikietilpīgos biznesa procesus, lai jūs varētu netraucēti pievērsties galvenajiem jautājumiem. Tālāk ir norādītas priekšrocības, kādas varat gūt, izmantojot mūsu ārpakalpojumus.

Sazināties

Ieguvumi no sadarbības ar Leinonen Latvia

Mūsu ārpakalpojumu izmantošanas priekšrocības ietver:

Praktiski izmantojami dati

Mūsu vadības pārskatu pakalpojums sniedz detalizētu aktuālo informāciju par jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli. Savukārt jūs varat pievērsties efektīvākai biznesa plānošanai.

Plānošana bez raizēm

Kad visi spēki nav jāvelta “ugunsgrēku dzēšanai” grāmatvedībā, algu aprēķināšanai vai citām uzņēmējdarbības jomām, varat pievērst uzmanību efektīvākas izaugsmes stratēģijas izstrādei vai jaunu produktu radīšanai.

Sirdsmiers

Darbības sākšana jaunā valstī nozīmē jaunas pieredzes apgūšanu īsā laikā un neizbēgami – arī grāmatvedības kļūdas, juridiskus misēkļus un citas problēmas. Mūsu ekspertu pakalpojumi novērš šīs problēmas un sniedz sirdsmieru.

Sazināties
Vai lūkojies pēc pakalpojumiem citās valstīs?

Pakalpojumi

Biznesam attīstoties, procesi saglabās efektivitāti un rentabilitāti.

Mūsu uzņēmuma grupu pārstāv augsti kvalificēti un pieredzējuši grāmatveži, juristi un nodokļu konsultanti.

Saziņa ar Leinonen Latvia

Aiztaupi laiku un samazini riskus, esot drošs, ka visi procesi tiek paveikti atbilstoši katru reizi, nepieļaujot kļūdas, kuras radītu papildus izmaksas vai tiktu kavēti termini.

01

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums e-pastā, caur kontakta formu vai arī zvani mums. Mēs atbildēsim jūsu pieprasījumam 24 stundu laikā.

02

Pieteikt tikšanos

Vienosimies par sarunu un aprunāsimies virtuālā tikšanās laikā ar vienu no mūsu komandas darbiniekiem, kuras laikā izpratīsim jūsu vēlmes un kā mēs spējam jums palīdzēt.

03

Piedāvājums

Tiklīdz mums būs visa nepieciešamā informācija, mēs jums nosūtīsim piedāvājumu, balstoties uz jūsu pieprasījumu

Jaunākās publikācijas

pirms 4 dienām

ELEKTRONISKO PARAKSTU REGULĒJUMS LATVIJĀ

Saskaņā ar Dokumentu juridiskā spēka likuma 4.panta pirmo daļu, lai dokumentam būtu juridisks spēks, tajā iekļauj dokumenta autoru, datumu un parakstu. Laikā, kad aizvien vairāk…

Turpināt lasīt
augustā 10, 2023

IZMAIŅAS ZEMU NODOKĻU UN BEZNODOKĻU VALSTU REGULĒJUMĀ

No 2023.gada 1.jūlija ir spēkā jauni MK noteikumi Nr. 333 ‘’Zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksts’’. MK noteikumi ir papildināti ar jaunām beznodokļu…

Turpināt lasīt
augustā 9, 2023

Darba ņēmēja nodoklis un tā aprēķins

Latvijas Darba likums nosaka minimālās nodarbinātības prasības, tostarp vienlīdzīgu darba samaksu vīriešiem un sievietēm, minimālās algas apmēru, tiesības uz apmaksātu atvaļinājumu utt. Minimālā alga 2023. gadā ir…

Turpināt lasīt

Sazināties

Izmantojiet veidlapu, lai nosūtītu pieprasījumu.

    Vai lūkojies pēc pakalpojumiem citās valstīs?