Pielāgojami, uz klientu vērsti ārpakalpojumi Latvijā

Leinonen Latvia komandā ir pieredzējuši, uzticami, augsti kvalificēti profesionāļi, kuri īsteno proaktīvu pieeju biznesa risinājumu nodrošināšanā mūsu klientiem.

Iluta Linde

LEINONEN LATVIA COUNTRY MANAGER

I am an executive with an entrepreneurial spirit believing in doer attitude and team work. I have extensive experience in finances, accounting, people related and administrative topics management ranging from local companies to global corporations.

Do you know how to recognize a successful team? These are criteria to look for: they communicate well with each other; they focus on goals and results; everyone contributes their fair share; they offer each other support; they are diverse and organized; there is a good leadership and they have fun! I can assure you wholeheartedly that this exactly is how our team looks like. And having such a great team we are able to achieve our goals and overcome challenges and no task is too difficult.

Our main goal and target is to put Client at the heart of everything we are doing. There is only one purpose for us – to enable Clients to focus on their core business! We value our mission offering our Clients high-quality accounting and financial management services which means we take our role very seriously and we do understand what level of trust is passed over to us, thus we always have to keep our promises!

Mūsu misija

Mūsu misija ir palīdzēt jums pārvarēt šķēršļus, kas varētu traucēt jūsu uzņēmumam realizēt savu potenciālu. Mēs koncentrējamies uz tiem biznesa procesiem, kas tradicionāli ir laikietilpīgi un kas var ietvert grūtības ātri apgūt jauno pieredzi, ienākot svešā tirgū. Izmantojot Leinonen ārpakalpojumus šo procesu izpildei, jūs varat pievērsties plašākiem jautājumiem. Mūsu Latvijas biroja piedāvātie pakalpojumi ietver:

  • Grāmatvedība
  • Algu pārvaldība
  • Juridiskie pakalpojumi, tostarp palīdzība imigrācijas jomā
  • Uzņēmuma dibināšana
  • Vadības pārskati
  • Nodokļu pakalpojumi

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes, īpaši pielāgotu pakalpojumu ar nepārspējamu komunikāciju un uzticamību. Izvēloties Leinonen, varat būt droši, ka jums ir stabils, ilglaicīgs partneris, kas jums sniedz atbalstu Latvijā.

27

gadi biznesā

50+

darbinieki

270

klienti

70

algu sarakstu aprēķini katru mēnesi

LEINONEN VĒRTĪBAS

Augsti ētikas standarti

Mūsu valstu likumu, noteikumu un visu noslēgto līgumu ievērošana ir svarīga. Mēs sadarbojamies ar klientiem, kuri domā tāpat kā mēs.

Uzticamība

Koncentrēšanās uz klientiem

Vēlme kļūt labākiem

Lieliski cilvēki

Kā mēs strādājam

“Mūsu komandas un klientu starpā nav noslēpumu. Mēs rīkojamies pārredzami it visā, ko darām, un mudinām klientus uzdot jautājumus un izteikt bažas.”

Iluta Linde, Managing Director Latvia

“Ir ļoti svarīgi, lai mūsu klienti zinātu, ka var uz mums paļauties. Leinonen ir vairāk nekā 30 gadu pieredze, sniedzot augsta līmeņa pārrobežu konsultācijas un palīdzību lieliem un maziem klientiem.”

Iluta Linde, Managing Director Latvia

“Ikviens mūsu komandas darbinieks tikpat labi prot klausīties, kā pārzināt grāmatvedību vai jebkuru citu savu specialitāti. Tā ir daļa no mūsu uz klientu vērstās pieejas, kas izstrādāta pilnīgai klientu apmierinātībai.”

Iluta Linde, Managing Director Latvia

“Mūsu klientu intereses ir pamatā katrai mūsu darbībai. Mēs nekad nerīkojamies tā, lai apdraudētu šīs intereses vai pārkāptu vietējos likumus, esošos līgumus vai labāko praksi.”

Iluta Linde, Managing Director Latvia

“Ir ļoti svarīgi, lai jūsu uzņēmuma konfidenciālā informācija paliktu konfidenciāla, un, sadarbojoties ar Leinonen, tas tā arī notiks. Mēs lepojamies ar savu apdomību un spēju nodrošināt, lai mūsu klientu informācija nenonāktu nepareizās rokās.”

Iluta Linde, Managing Director Latvia

Sazināties

Izmantojiet veidlapu, lai nosūtītu pieprasījumu.

    Looking for service in a different country?