Pielāgojami, uz klientu vērsti ārpakalpojumi Latvijā

Leinonen Latvia komandā ir pieredzējuši, uzticami, augstu kvalificēti profesionāļi, kuri īsteno proaktīvu pieeju biznesa risinājumu nodrošināšanā mūsu klientiem.

Seppo Hämäläinen

Leinonen grupas izpilddirektors

Kopš 2016. gada esmu Leinonen Group izpilddirektors, esmu patiesi gandarīts vadīt uzņēmumu ar tik lielisku un profesionālu komandu. Leinonen Group jau 31 gada garumā ir pierādījis sevi kā stabilu un uz izaugsmi vērstu uzņēmu. Mūsu pakalpojumi tiek piedāvāti 11 valstīs, apkalpojot vairāk nekā 1200 klientu un kopējais darbinieku skaits pārsniedz 230 darbiniekus. Vēlos izcelt četras būtiskākās vērtības, kuras ir visa pamatā uzņēmuma veiksmīgai darbībai : mūsu darbinieki ir mūsu vērtība, profesionāla un pretīmnākoša attieksme pret klientiem, augstākā līmeņa kvalitātes nodrošināšana un tālredzīgi risinājumi klientu atbalsta nodrošināšanai.

Mūsu mērķis ir būt ilgtspējīgiem un vērstiem uz attīstību. Tāpēc mēs veidojam ilgstošus risinājumus un domājam vienmēr ne tikai par nākamo soli, bet arī par tiem soļiem, kuri sekos pēc tam. Mēs pastāvīgi ieguldam un attīstamies, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti. Mēs pievēršam īpašu uzmanību personāla atlasei, lai darbinieki atbilstu mūsu izvirzītajām vērtībām un kompetenču spektram. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu klienti preventīvi saņemtu visu nepieciešamo palīdzību un padomus. Mūsu mērķis ir, lai mūsu klients sarbībā ar Leinonen justos pārliecināts par mūsu kompetences spējām, lai darbība ir rentabla un savstarpējā komunikācija un mijiedarbība ir vienkārša.

Mūsu misija

Mūsu misija ir palīdzēt jums pārvarēt šķēršļus, kas varētu traucēt jūsu uzņēmumam realizēt savu potenciālu. Mēs koncentrējamies uz tiem biznesa procesiem, kas parasti ir laikietilpīgi un ko var būt grūti ātri apgūt, ienākot svešā tirgū. Šo procesu izpildei izmantojot Leinonen ārpakalpojumus, jūs varat pievērsties galvenajiem jautājumiem. Mūsu Latvijas biroja piedāvātie pakalpojumi ir šādi:

  • Grāmatvedība
  • Algu pārvaldība
  • Juridiskie pakalpojumi, tostarp palīdzība imigrācijas jomā
  • Uzņēmuma dibināšana
  • Vadības pārskati
  • Nodokļu pakalpojumi

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes, īpaši pielāgotus pakalpojumus, kā arī lielisku komunikāciju un uzticamību. Izvēloties Leinonen, jūs iegūsiet stabilu, ilglaicīgu partneri, kas sniegs atbalstu Latvijas tirgū.

27

gadi biznesā

50+

darbinieki

270

klienti

70

algu sarakstu aprēķini katru mēnesi

LEINONEN VĒRTĪBAS

Augsti ētikas standarti

Mūsu valstu likumu, noteikumu un visu noslēgto līgumu ievērošana ir svarīga. Mēs sadarbojamies ar klientiem, kuri domā tāpat kā mēs.

Uzticamība

Koncentrēšanās uz klientiem

Vēlme kļūt labākiem

Lieliski cilvēki

Kā mēs strādājam

“Mūsu komandas un klientu starpā nav noslēpumu. Mēs rīkojamies pārredzami it visā, ko darām, un mudinām klientus uzdot jautājumus un izteikt bažas.”

Seppo Hämäläinen, LEINONEN GROUP CEO

“Ir ļoti svarīgi, lai mūsu klienti zinātu, ka var uz mums paļauties. Uzņēmumam Leinonen ir vairāk nekā 30 gadu pieredze augsta līmeņa pārrobežu konsultāciju un palīdzības sniegšanā gan lieliem, gan maziem klientiem.”

Seppo Hämäläinen, LEINONEN GROUP CEO

“Ikviens mūsu komandas dalībnieks vienlīdz labi prot gan uzklausīt, gan risināt ar grāmatvedību vai savu specializāciju saistītus jautājumus. Mēs esam izstrādājuši šo uz klientu vērsto pieeju, lai pilnībā apmierinātu visas jūsu vajadzības.”

Seppo Hämäläinen, LEINONEN GROUP CEO

“Katras mūsu darbības pamatā ir mūsu klientu intereses. Mēs nekad neapdraudam šīs intereses, nepārkāpjam vietējos likumus, esošos līgumus un labāko praksi.”

Seppo Hämäläinen, LEINONEN GROUP CEO

“Ir ļoti svarīgi, lai jūsu uzņēmuma konfidenciālā informācija paliktu konfidenciāla, un, sadarbojoties ar Leinonen, tā arī būs. Mēs varam lepoties ar savu darbinieku piesardzību un spēju gādāt par to, lai klientu informācija nenonāktu nepareizās rokās.”

Seppo Hämäläinen, LEINONEN GROUP CEO

Sazināties

Izmantojiet veidlapu, lai nosūtītu pieprasījumu.

    Vai lūkojies pēc pakalpojumiem citās valstīs?