Uzņēmuma Dibināšana

Leinonen Latvia komanda palīdzēs jums visos uzņēmuma dibināšanas jautājumos, sākot no pareiza uzņēmējdarbības veida izvēles līdz nepieciešamo dokumentu noformēšanai, palīdzot iegūt svarīgo nodokļu maksātāja reģistrācijas numuru un visu pārējo. Ja ļausiet Leinonen speciālistiem jums palīdzēt uzņēmuma dibināšanā, tam būs stabili pamati.

Uzņēmējdarbības sākšana Latvijā

Uzņēmuma dibināšana pat tādā uzņēmējdarbībai draudzīgā valstī kā Latvija nekad nav tik vienkārša, kā varētu domāt. Ir miljoniem sīku detaļu, kurām jāpievērš uzmanība, un jums būs jāpavada laiks, lai iepazītos ar vietējiem normatīvajiem aktiem. Tā vietā, lai jūs paši vai jūsu uzņēmuma darbinieki nodarbotos ar uzņēmuma dibināšanu Latvijā, izmantojiet gudru alternatīvu – Leinonen pakalpojumus.

Jau vairāk nekā 30 gadus mūsu misija ir vienkāršot biznesa procesus gan uzņēmējiem, gan jau izveidotiem uzņēmumiem. Dažreiz tas nozīmē algu pārvaldību vai grāmatvedības kārtošanu. Dažreiz tas nozīmē sniegt vadlīnijas uzņēmuma izveides procesā no nulles.

Kāpēc uzņēmuma dibināšana Latvijā ir vieglāka ar Leinonen

Mums ir biroji vairāk nekā desmit valstīs Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, kā arī Centrālāzijā. Mums ir desmitiem gadu pieredze, palīdzot dažādu uzņēmumu ienākšanai Latvijā un visā Baltijā. Taču tie nav vienīgie ieguvumi, sadarbojoties ar Leinonen. Ir arī vēl šādi ieguvumi:

  • Rentabilitāte. Laiks un problēmas, ko mēs jums aiztaupīsim, vairākkārtīgi attaisnos ieguldījumu.
  • Pieredze. Tikai daži uzņēmumi pieredzes ziņā līdzinās mūsu Latvijas birojam.
  • Kompetence. Mēs izprotam pat visneskaidrākos uzņēmuma dibināšanas aspektus Latvijā.
  • Pilnvērtīgs pakalpojums. Sākot no uzturēšanās atļaujām līdz uzņēmuma durvju atvēršanai, mēs jūs atbalstīsim visa ceļa garumā.
  • Ērtība. Mūsu kompetentie konsultanti atrodas šeit – Latvijā – kopā ar jums.
  • Harmonijas radīšana. Mums ir labas attiecības ar visām atbildīgajām valsts iestādēm.
  • Klientu apkalpošana. Mēs vienmēr esam tālruņa zvana attālumā.

LiLielākā daļa uzņēmumu īpašnieku un uzņēmēju ir patīkami pārsteigti par to, cik daudz laika, enerģijas un problēmu viņi var aiztaupīt, izvēloties nodot šos procesus mums. Mēs padarām uzņēmuma izveidošanas procesu Latvijā pārsteidzoši vienkāršu un saprotamu. Ne tāpēc, ka tas ir viegli, bet gan tāpēc, ka mūsu gadu desmitiem ilgā pieredze ļauj mums izvairīties no daudzām iespējamām problēmām.

Leinonen atšķiras no citiem

Lai gan Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, tajā ir savas iestādes un lietu kārtība. Tāpēc tik daudzi paļaujas uz Leinonen. Mūsu pieredze Latvijā nodrošina to, ka viss, sākot no uzņēmuma reģistrācijas līdz nodokļu reģistrācijas numura iegūšanai, vietējo darbinieku nolīgšanai un nepieciešamo dokumentu iesniegšanai, tiek paveikts ātri un efektīvi. Un tas ir spēkā neatkarīgi no tā, kāda veida uzņēmējdarbību vēlaties sākt.

Ja jūsu plānos ir uzņēmuma dibināšana Latvijā, vispirms aprunājieties ar Leinonen profesionāļiem. Mēs palīdzēsim jums ienākt Latvijas tirgū un sākt darbību.

Sazinies ar mums