Mokesčiai

Leinonen turi daugiau nei 25 metų patirties padedant įmonėms laikytis mokesčių reikalavimų. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau.

Mokesčių konsultantas Lietuvoje

Kiekvienas, siekiantis Lietuvoje įsteigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB), akcinę bendrovę, atstovybę ar kitą verslo subjektą, privalo savo prioritetų sąrašo viršuje įrašyti mokestinių reikalavimų laikymąsi. Jei to nepadarysite, galite susidurti su vietinėmis mokesčių institucijomis, kurios gali sulėtinti Jūsų planų įgyvendinimą, pakenkti Jūsų reputacijai ir sukelti finansinių nuostolių bei skirti baudų. Dėl šios priežasties Lietuvoje reikalingas mokesčių konsultantas, puikiai išmanantis mokesčių įstatymų subtilybes. Konsultantas, turintis daug realios darbo su Valstybine mokesčių inspekcija patirties ir visapusiškai išmanantis i.MAS sistemą.

Jums reikalingas mokesčių konsultantas Lietuvoje

Lietuvos mokesčių inspekcijos (VMI) lūkesčių pateisinimas turėtų būti visų, norinčių pasisekimo Lietuvos rinkoje, prioritetas. Leinonen mokesčių ekspertai turi dešimtmečius bendros patirties, padedančios užtikrinti, kad įmonės sumokėtų sąžiningą mokesčių dalį, ir nei euro daugiau. Nepriklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio ar tipo, mes teikiame tikslius ir patikimus patarimus, padėsiančius pašalinti mokesčių rūpesčius, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitus savo verslo aspektus. Mūsų mokesčių paslaugos Lietuvoje apima (bet neapsiriboja):

 • Mokesčių peržiūrą
 • Pagalbą atliekant mokesčių tyrimus
 • Pagalbą susigrąžinant PVM
 • Įvairias konsultacijas mokesčių klausimais
 • Registraciją darbo užmokesčio, mokesčių ir PVM tikslais
 • Nuolatinių buveinių įsipareigojimų įvertinimą
 • Mokesčių taupymo projektus
 • Nutarimų rengimą
 • Mokesčių politiką ir kitus dokumentus

Ekspertų pagalba naudojant i.MAS

2016 metais Lietuva įdiegė naują „protingą“ mokesčių administravimo sistemą, kurią pavadino „i.MAS“. i.MAS yra žiniatinklio paslauga, sudaryta iš kelių sistemų, kurių kiekviena skirta skirtingam mokesčių surinkimo aspektui. 3 pagrindinės sistemos yra pavadintos i.SAF (naudojama sąskaitų faktūrų duomenims pranešti), i.VAZ (naudojama transporto duomenų ataskaitoms teikti) ir .SAF-T (naudojama padėti VMI atlikti auditus).

VMI skatina ir tikisi, kad verslas naudosis naująja sistema, todėl jei planuojate verslą Lietuvoje, turėsite dirbti su tai išmanančiu mokesčių konsultantu. Leinonen yra būtent tokia įmonė. Turime daugiau nei 25 metų patirties padėdami įmonėms vykdyti mokestinius reikalavimus Lietuvoje, įskaitant i.MAS sistemos naudojimą.

Susisiekite su Leinonen

Leinonen mokesčių konsultavimo paslaugos padės išspręsti mokestinius ginčus, deklaruoti pelno mokestį, informuoti apie Lietuvos mokesčių įstatymų pakeitimus ir tarpininkauti bendraujant su Valstybine mokesčių inspekcija. Vienintelis mūsų rūpestis – padėti jums įvykdyti Jūsų mokesčių reikalavimus ir išpildyti VMI lūkesčius. Jei norite sėkmės Lietuvoje, mokestinių reikalavimų laikymasis yra privalomas. Susisiekite su Leinonen šiandien ir leiskite mums padėti.

Get in Touch

  +370 5237 5040