Leinonen Lietuva – buhalterinė apskaita, darbo užmokesčio apskaita ir kita

Leinonen siūlo kokybiškas, patikimas buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos, mokesčių konsultacijų ir kitas paslaugas dideliam ir mažam verslui Lietuvoje.

Jau daugiau nei ketvirtį amžiaus mes padedame įvairioms įmonėms rasti savo kelią Lietuvos rinkoje, galime padėti ir Jums.

Protingas Pasirinkimas

Sudėtingus ir nuobodžius verslo procesus perduodami Leinonen, pašalinate kliūtis, stabdančias Jūsų veiklą Lietuvoje. Jūsų nebeslėgs daugybė varginančių užduočių ir galėsite sutelkti dėmesį į esmines problemas, lemiančias Jūsų įmonės ateitį.

26

metai Lietuvoje

80

darbuotojų

4

buhalterinės apskaitos komandos, kurios vis dar plečiasi

260

clients nuo mažų vietinių įmonių iki pasaulinių prekių ženklų

Visas paslaugų spektras, sukurtas atsižvelgiant į klientą

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti patikimas, skaidrias ir individualiai pritaikytas paslaugas, puikų bendravimą ir patikimumą. Dirbdami su Leinonen jausitės užtikrinti, kad turite stabilų, ilgalaikį partnerį, palaikantį Jus Lietuvoje.

Nesvarbu, ar esate verslininkas, ar įmonė, siekianti įsitvirtinti Lietuvoje, Leinonen gali Jums padėti. Mūsų profesionalios paslaugos gali padėti supaprastinti Jūsų operacijas ir gali būti pritaikytos konkretiems Jūsų poreikiams. Šios paslaugos apima:

• buhalterinę apskaitą
• darbo užmokesčio apskaitą
• teisines paslaugas
• įmonių steigimą
• vadovybės ataskaitas
• mokesčių konsultacijų paslaugas

Susisiekti

Privalumai

Bendradarbiavimas su Leinonen suteiks daug privalumų, įskaitant šiuos:

Patikimumas

Nebereikės gaišti laiko sprendžiant, ar Jūsų buhalterinė apskaita atitinka reikalavimus, ar Jūsų vadovybės ataskaitos yra tikslios. Galite atsipalaiduoti žinodami, kad visais šiais procesais rūpinasi mūsų ekspertų komanda.

Neprilygstama tarpvalstybinė patirtis

Kuriant verslą Lietuvoje atsiranda įvairių tarpvalstybinių iššūkių, susijusių su mokesčiais, darbo praktika ir kt. Daugiau nei 25 metus padedame įmonėms įveikti šias kliūtis, todėl esame idealus pasirinkimas ieškantiems pagalbos savo veiklai Lietuvoje.

Pasitikėjimas

Mūsų pagalbos didelėms ir mažoms įmonėms patirtis kalba pati už save. Galite būti visiškai tikri, kad mes visada dirbsime geriausiais Jūsų interesais.

Susisiekti
Looking for service in a different country?

Paslaugos

Reassure your expanding operations will be manageable and profitable

Our network of highly trained and experienced accountants and lawyers in different countries will support your company on an ongoing basis while minimizing your cost.

We have a dead-easy 3-step process for when you take off

Save time & eliminate risk by making sure everything is done right, each time no more costly errors or missed deadlines

01

Kaip pradėti

Jei norite savo įmonei Lietuvoje suteikti kuo didesnę sėkmės galimybę, susisiekite su Leinonen naudodami formą kontaktams mūsų svetainėje.

02

Susipažinsime su Jumis

Gavęs pirminę Jūsų užklausą, vienas iš mūsų komandos narių susisieks su Jumis ir surengs virtualų susitikimą, kurio metu daugiau sužinosime apie Jūsų įmonę.

03

Pasiūlymas

Apdoroję susitikimo metu surinktą informaciją, pateiksime Jums savo paslaugų pasiūlymą.

Naujausios žinutės

sausio 11, 2023

VERSLO APLINKA LIETUVOJE

ĮMONĖS STEIGIMAS Lietuvos Republikos civilinis kodeksas nustato teisės normas, reguliuojančias Lietuvoje besikuriančių įmonių steigimo taisykles, teisinį statusą, valdymo organus ir jų kompetenciją, taip pat įmonių…

Continue reading
sausio 9, 2023

MOKESČIŲ PAKEITIMAI NUO 2023 M. SAUSIO 1 D.

Nuo 2023 m. didėja minimalus mėnesinis darbo užmokestis Vyriausybė pritarė minimalios mėnesinės algos ir minimalaus valandinio atlygio didinimui nuo 2023 m. sausio 1 d. Žemiau…

Continue reading
lapkričio 22, 2022

MOKESTINĖ PAGALBA NUO ENERGETINĖS KRIZĖS NUKENTĖJUSIEMS MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS

Valstybinės mokesčių inspekcija (toliau – VMI) 2022 m. spalio 31 d. patvirtino Finansinių sunkumų turinčių, nuo energetinės krizės nukentėjusių mokesčių mokėtojų, kuriems taikomos mokestinės pagalbos…

Continue reading

Susisiekti

Norėdami išsiųsti užklausą, naudokite formą.

    Looking for service in a different country?