Leinonen Lietuva – buhalterinė apskaita, darbo užmokesčio apskaita ir kita

Leinonen siūlo kokybiškas, patikimas buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos, mokesčių konsultacijų ir kitas paslaugas dideliam ir mažam verslui Lietuvoje.

Jau daugiau nei ketvirtį amžiaus mes padedame įvairioms įmonėms rasti savo kelią Lietuvos rinkoje, galime padėti ir Jums.

Protingas Pasirinkimas

Sudėtingus ir laikui imlius verslo procesus perduodami Leinonen, pašalinkite kliūtis, stabdančias jūsų veiklą Lietuvoje. Jūsų nebeslėgs daugybė varginančių užduočių ir galėsite sutelkti dėmesį į esminių problemų sprendimą, lemiančių jūsų įmonės ateitį ir sėkmę.

26

metai Lietuvoje

80

darbuotojų

6

buhalterinės apskaitos komandos, kurios vis dar plečiasi

260

Klientų nuo mažų vietinių įmonių iki pasaulinių prekių ženklų

Visas paslaugų spektras, sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikius

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti patikimas, skaidrias ir individualiai pritaikytas paslaugas, puikų bendravimą ir patikimumą. Dirbdami su Leinonen jausitės užtikrinti, kad turite stabilų, ilgalaikį partnerį, palaikantį Jus Lietuvoje.

Nesvarbu, ar esate verslininkas, ar įmonė, siekianti įsitvirtinti Lietuvoje, Leinonen gali Jums padėti. Mūsų profesionalios paslaugos gali padėti supaprastinti Jūsų operacijas ir gali būti pritaikytos konkretiems Jūsų poreikiams. Šios paslaugos apima:

• buhalterinę apskaitą
• darbo užmokesčio apskaitą
• teisines paslaugas
• įmonių steigimą
Ataskaitos įmonės vadovams
• mokesčių konsultacijų paslaugas

Susisiekite

Privalumai

Bendradarbiavimas su Leinonen suteiks daug privalumų:

Patikimumas

Nebereikės gaišti laiko sprendžiant, ar Jūsų buhalterinė apskaita atitinka reikalavimus, ar Jūsų Ataskaitos įmonės vadovams yra tikslios. Galite atsipalaiduoti žinodami, kad visais šiais procesais rūpinasi mūsų ekspertų komanda.

Neprilygstama tarptautinė patirtis

Kuriant verslą Lietuvoje atsiranda įvairių tarpvalstybinių iššūkių, susijusių su mokesčiais, darbo praktika ir kt. Daugiau nei 25 metus padedame įmonėms įveikti šias kliūtis, todėl esame idealus pasirinkimas ieškantiems pagalbos savo veiklai Lietuvoje.

Pasitikėjimas

Mūsų pagalbos didelėms ir mažoms įmonėms patirtis kalba pati už save. Galite būti visiškai tikri, kad mes visada dirbsime geriausiais Jūsų interesais.

Susisiekite
Looking for service in a different country?

Paslaugos

Galime užtikrinti sklandžią ir pelningą jūsų verslo plėtrą.

Mūsų patyrę apskaitos specialistai ir teisininkai įvairiose šalyse patars ir padės jūsų verslui kasdieninėje veikloje taupant jūsų finansinius ir žmogiškuosius išteklius.

3 paprasti žingsniai, kaip pradėti

Taupykite savo brangų laiką ir išvenkite klaidų, leidžiant mums viską atlikti teisingai ir laiku

01

Kaip pradėti

Jei norite savo įmonei Lietuvoje suteikti kuo didesnę sėkmės galimybę, susisiekite su Leinonen naudodami formą kontaktams mūsų svetainėje.

02

Susipažinkime

Gavęs pirminę Jūsų užklausą, vienas iš mūsų komandos narių susisieks su Jumis ir surengs virtualų susitikimą, kurio metu daugiau sužinosime apie Jūsų įmonę.

03

Pasiūlymas

Apdoroję susitikimo metu surinktą informaciją, pateiksime Jums savo paslaugų pasiūlymą.

Naujienos

sausio 11, 2023

VERSLO APLINKA LIETUVOJE

ĮMONĖS STEIGIMAS Lietuvos Republikos civilinis kodeksas nustato teisės normas, reguliuojančias Lietuvoje besikuriančių įmonių steigimo taisykles, teisinį statusą, valdymo organus ir jų kompetenciją, taip pat įmonių…

Continue reading
sausio 9, 2023

MOKESČIŲ PAKEITIMAI NUO 2023 M. SAUSIO 1 D.

Nuo 2023 m. didėja minimalus mėnesinis darbo užmokestis Vyriausybė pritarė minimalios mėnesinės algos ir minimalaus valandinio atlygio didinimui nuo 2023 m. sausio 1 d. Žemiau…

Continue reading
lapkričio 22, 2022

MOKESTINĖ PAGALBA NUO ENERGETINĖS KRIZĖS NUKENTĖJUSIEMS MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS

Valstybinės mokesčių inspekcija (toliau – VMI) 2022 m. spalio 31 d. patvirtino Finansinių sunkumų turinčių, nuo energetinės krizės nukentėjusių mokesčių mokėtojų, kuriems taikomos mokestinės pagalbos…

Continue reading

Susisiekite

Norėdami išsiųsti užklausą, naudokite formą.

    Looking for service in a different country?