Ekspertinė patirtis Jūsų verslo finansų valdymui

Esame partneris, kuris užtikrins efektyvius sprendimus jūsų verslo finansų valdymui. Teikiame pilno spektro verslo paslaugas nuo buhalterinės apskaitos iki konsultacijų teisės ir mokesčių klausimais.

Pasitikėjimu grįsta partnerystė – tai mūsų esminis įsipareigojimas jums. Jau daugiau nei 27 m. padedame įmonėms siekti savo verslo tikslų, užtikrinant, jog jų finansų srityje visuomet vyrautų balansas.

Užtikriname komfortą

Finansų valdymas reikalauja daug ekspertinių žinių bei kasdienio įsitraukimo, tad dirbdami drauge, padedame šiuos procesus valdyti efektyviau, minimizuojant rizikas bei pašalinant kliūtis, kurios gali būti aktualios kasdieninės veiklos operacijoms ar veiklą plečiant kitose rinkose. Tad siūlome komfortą jums, atsisakant varginančių užduočių bei sutelkiant dėmesį į esminių verslo siekių įgyvendinimą.

27

metai Lietuvoje

80+

darbuotojų

6

apskaitos komandos

260+

klientų, nuo vietinių startuolių iki pasaulinių prekės ženklų

Pritaikome individualius sprendimus

Tikime, jog procesai gali būti valdomi efektyviai tik tuomet, kai jie geriausiai atitinka konkretaus verslo poreikius. Tad suteiksime individualizuotus sprendimus, išsigryninę jūsų lūkesčius bei verslo specifiką. Sukaupę ilgametę patirtį rinkoje bei nuolat plėsdami kompetencijų sritis, garantuojame stabilią ir patikimą partnerystę.  Mūsų paslaugos apima:

  • buhalterinės apskaitos tvarkymą
  • darbo užmokesčio apskaitos administravimą
  • teisines paslaugas
  • įmonių steigimo paslaugas
  • ataskaitų įmonės vadovams rengimą
  • mokesčių konsultacijas
Norite pasitarti?

VERTĖ JUMS

Rezultatas svarbu, bet siekiame, kad jis visuomet kurtų vertę jums.

TARPTAUTINĖS RINKOS PATIRTIS

Priklausome tarptautiniam, suomiško kapitalo „Leinonen“ tinklui, veikiančiame 11-oje pasaulio šalių. Dauguma mūsų klientų yra didelės, užsienio kapitalo bendrovės, tad esant poreikiui plėsti veiklą kitose rinkose, galėsime jums užtikrinti veiklos bei konsultacijų tęstinumą įtraukiant mūsų tinklo kolegas iš Baltijos, Skandinavijos rinkų ar kitų šalių.

JŪSŲ SEKTORIAUS IŠMANYMAS

Per savo ilgametę praktiką dirbome su įvairių sektorių bendrovėmis, tad mūsų komandos nariai yra sukaupę specializuotas kompetencijas skirtingose verslo srityse. Todėl nesvarbu, dirbate nekilnojamojo turto, mažmeninės prekybos, gamybos ar kitoje srityje – komandoje paskirsime jums tinkamiausią specialistą spręsti jūsų klausimus.

PATIKIMI PATARĖJAI, NE TIK VYKDYTOJAI

Darbus atliekame už jus, bet veikiame proaktyviai patardami, kaip susidėlioti svarbiausius finansų valdymo bei apskaitos procesus: identifikuojame silpnąsias grandis, efektyviname procesus, sutvarkome kauptus duomenis pasitelkiant profesionalias, automatizuotas programas. Mums svarbu, kad visuomet jaustumėte šalia esantį patikimą partnerį, kuris prisiima visą atsakomybę už teisingą duomenų atitiktį bei konfidencialumo užtikrinimą, nedarant kompromisų duomenų saugumui.

Susisiekite
Ieškote paslaugų kitoje šalyje?

Certificates of Confidence in Our Services

TOP įmonės

„TOP įmonės“ tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonominį pagrindą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

Stipriausi Lietuvoje

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai apdovanojimas, skirtas finansiškai stabilioms Lietuvos įmonėms, turinčioms puikią kredito istoriją. Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.

ISO 9001 Sertifikatas

ISO 9001 yra tarptautiniu mastu pripažintas kokybės vadybos sistemų standartas.

Paslaugos

Patikimas partneris jūsų verslo sėkmei.

Dirbame vieno langelio principu, tad padėsime išspręsti skirtingus buhalterinės apskaitos, finansų ar teisinius iššūkius taupant jūsų komandos laiką bei finansus.
Mūsų veiklos sritys:

KAIP DIRBAME?

Valdykite rizikas tinkamai spręsdami verslo klausimus, be klaidų ir laiku.

01

SUSISIEKITE

Mums svarbi partnerystė, todėl gavę naują užklausą, pirmiausia susipažįstame su jumis ir įsivertiname galimybes tolimesniam bendradarbiavimui. Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime.

02

SUSIPAŽINKIME

Mums svarbus asmeniškas dėmesys kiekvienam klientui, todėl inicijuojame skambutį su mūsų konsultantais siekiant detaliau išsiaiškinti jūsų poreikius. Šis etapas leidžia nuodugniai susipažinti su konkrečia jūsų situacija bei neretai identifikuoti svarbius finansų ar verslo valdymo aspektus, apie kuriuos galbūt iki šiol nesusimąstėte.

03

Pasiūlymas

Susipažinę su jūsų verslo situacija, pateikiame paslaugų pasiūlymą, kuris geriausiai patenkintų jūsų verslo poreikius.

Naujienos

sausio 19, 2024

Ar bendrovė gali turėti daugiau nei vieną direktorių?

Per praėjusius metus Lietuvoje buvo įsteigta virš 4 000 uždarųjų akcinių bendrovių. Ši juridinio asmens teisinė forma (kartu su mažosiomis bendrijomis) išlieka viena populiariausių Lietuvoje…

Skaityti toliau
gruodžio 18, 2023

Kodėl biudžetavimas yra svarbus kiekvienai įmonei ir kokios rizikos gresia remiantis netiksliais finansiniais duomenimis?

Metų pabaiga yra ypatingas metas įmonėms, besiruošiančioms ateinantiems metams. Įprastai rudenį vyksta vienas svarbiausių procesų sėkmingai veikiančiai įmonei – biudžeto kitiems metams sudarymas. Šis procesas…

Skaityti toliau
gruodžio 14, 2023

Įmonių kalėdinės dovanos. Į ką atkreipti dėmesį?

Artėjant šventiniam periodui didžioji dalis įmonių nusprendžia dovanoti dovanas darbuotojams, jų vaikams, verslo partneriams ar įmonės klientams. Reikia nepamiršti pagrindinių aspektų, kurie sąlygoja šių dovanų…

Skaityti toliau

BŪKIME PARTNERIAIS

Kurie drauge siektų jūsų verslo tikslų.

    Ieškote paslaugų kitoje šalyje?