Ekspertinė patirtis Jūsų verslo finansų valdymui

Esame partneris, kuris užtikrins efektyvius sprendimus jūsų verslo finansų valdymui. Teikiame pilno spektro verslo paslaugas nuo buhalterinės apskaitos iki konsultacijų teisės ir mokesčių klausimais.

Pasitikėjimu grįsta partnerystė – tai mūsų esminis įsipareigojimas jums. Jau daugiau nei 27 m. padedame įmonėms siekti savo verslo tikslų, užtikrinant, jog jų finansų srityje visuomet vyrautų balansas.

Užtikriname komfortą

Finansų valdymas reikalauja daug ekspertinių žinių bei kasdienio įsitraukimo, tad dirbdami drauge, padedame šiuos procesus valdyti efektyviau, minimizuojant rizikas bei pašalinant kliūtis, kurios gali būti aktualios kasdieninės veiklos operacijoms ar veiklą plečiant kitose rinkose. Tad siūlome komfortą jums, atsisakant varginančių užduočių bei sutelkiant dėmesį į esminių verslo siekių įgyvendinimą.

27

metai Lietuvoje

80+

darbuotojų

6

apskaitos komandos

260+

klientų, nuo vietinių startuolių iki pasaulinių prekės ženklų

Pritaikome individualius sprendimus

Tikime, jog procesai gali būti valdomi efektyviai tik tuomet, kai jie geriausiai atitinka konkretaus verslo poreikius. Tad suteiksime individualizuotus sprendimus, išsigryninę jūsų lūkesčius bei verslo specifiką. Sukaupę ilgametę patirtį rinkoje bei nuolat plėsdami kompetencijų sritis, garantuojame stabilią ir patikimą partnerystę.  Mūsų paslaugos apima:

  • buhalterinės apskaitos tvarkymą
  • darbo užmokesčio apskaitos administravimą
  • teisines paslaugas
  • įmonių steigimo paslaugas
  • ataskaitų įmonės vadovams rengimą
  • mokesčių konsultacijas
Norite pasitarti?

VERTĖ JUMS

Rezultatas svarbu, bet siekiame, kad jis visuomet kurtų vertę jums.

TARPTAUTINĖS RINKOS PATIRTIS

Priklausome tarptautiniam, suomiško kapitalo „Leinonen“ tinklui, veikiančiame 11-oje pasaulio šalių. Dauguma mūsų klientų yra didelės, užsienio kapitalo bendrovės, tad esant poreikiui plėsti veiklą kitose rinkose, galėsime jums užtikrinti veiklos bei konsultacijų tęstinumą įtraukiant mūsų tinklo kolegas iš Baltijos, Skandinavijos rinkų ar kitų šalių.

JŪSŲ SEKTORIAUS IŠMANYMAS

Per savo ilgametę praktiką dirbome su įvairių sektorių bendrovėmis, tad mūsų komandos nariai yra sukaupę specializuotas kompetencijas skirtingose verslo srityse. Todėl nesvarbu, dirbate nekilnojamojo turto, mažmeninės prekybos, gamybos ar kitoje srityje – komandoje paskirsime jums tinkamiausią specialistą spręsti jūsų klausimus.

PATIKIMI PATARĖJAI, NE TIK VYKDYTOJAI

Darbus atliekame už jus, bet veikiame proaktyviai patardami, kaip susidėlioti svarbiausius finansų valdymo bei apskaitos procesus: identifikuojame silpnąsias grandis, efektyviname procesus, sutvarkome kauptus duomenis pasitelkiant profesionalias, automatizuotas programas. Mums svarbu, kad visuomet jaustumėte šalia esantį patikimą partnerį, kuris prisiima visą atsakomybę už teisingą duomenų atitiktį bei konfidencialumo užtikrinimą, nedarant kompromisų duomenų saugumui.

Susisiekite
Ieškote paslaugų kitoje šalyje?

Paslaugos

Patikimas partneris jūsų verslo sėkmei.

Dirbame vieno langelio principu, tad padėsime išspręsti skirtingus buhalterinės apskaitos, finansų ar teisinius iššūkius taupant jūsų komandos laiką bei finansus.
Mūsų veiklos sritys:

KAIP DIRBAME?

Valdykite rizikas tinkamai spręsdami verslo klausimus, be klaidų ir laiku.

01

SUSISIEKITE

Mums svarbi partnerystė, todėl gavę naują užklausą, pirmiausia susipažįstame su jumis ir įsivertiname galimybes tolimesniam bendradarbiavimui. Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime.

02

SUSIPAŽINKIME

Mums svarbus asmeniškas dėmesys kiekvienam klientui, todėl inicijuojame skambutį su mūsų konsultantais siekiant detaliau išsiaiškinti jūsų poreikius. Šis etapas leidžia nuodugniai susipažinti su konkrečia jūsų situacija bei neretai identifikuoti svarbius finansų ar verslo valdymo aspektus, apie kuriuos galbūt iki šiol nesusimąstėte.

03

Pasiūlymas

Susipažinę su jūsų verslo situacija, pateikiame paslaugų pasiūlymą, kuris geriausiai patenkintų jūsų verslo poreikius.

Naujienos

rugpjūčio 16, 2023

Į ką atsižvelgti skaičiuojant darbo užmokestį ir susijusius mokesčius?

Darbo užmokesčio mokesčiai Lietuvoje vaidina didelį vaidmenį nustatant darbuotojų atlygį. Lietuvos Respublikos Darbo kodeksas numato darbo apmokėjimo organizavimo gaires, apmokėjimą už viršvalandžius ir darbą naktį,…

Skaityti toliau
rugpjūčio 9, 2023

KOMANDIRUOČIŲ PAKEITIMAI NUO 2023 M. RUGPJŪČIO 1 D.

2023 m. birželio 28 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarimu Nr. 504 pakeitė nutarimą Nr. 526 „Dėl dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo“ ir patvirtino naujus…

Skaityti toliau
gegužės 23, 2023

Sumažinkite savo įmonės apmokestinamąjį pelną pasinaudojant investicijų mokesčio lengvata

Nors investicijų mokesčio lengvata įsigaliojo 2009 m., lengvata pasinaudojo ir apmokestinamąjį pelną sumažino tik nedidelė dalis įmonių. Atkreipiame dėmesį, kad ruošiamasi pratęsti šios lengvatos panaudojimo…

Skaityti toliau

BŪKIME PARTNERIAIS

Kurie drauge siektų jūsų verslo tikslų.

    Ieškote paslaugų kitoje šalyje?