Profesionalūs finansų valdymo sprendimai

Padėsime atrasti geriausius sprendimus jūsų verslo veiklos užtikrinimui ar vykdant plėtrą užsienyje. Turime sukaupę išskirtinę patirtį dirbant su skirtingų sektorių bei dydžių organizacijomis, tad nesvarbu ar esate verslą vystantis startuolis, ar tarptautiniu mastu veikianti organizacija, pasiūlysime jums tinkamiausią paslaugų paketą.

Veikdami jau daugiau nei 27 m. Lietuvoje savo veiklą išplėtėme iki 6 pagrindinių kompetencijos sričių.

Paslaugos

Buhalterinė apskaita

Sėkmingas verslo vystymas reikalauja išmintingų sprendimų. Vienas jų – tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita. Patikėkite ją mūsų profesionalams.

Buhalterinė apskaita

Darbo užmokesčio apskaita

Taupykite savo komandos laiką, leisdami darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiavimais pasirūpinti mums.

Darbo užmokesčio apskaita

Įmonių steigimas

Verslo pradžios procesai nebeatrodys sudėtingi, patikint juos profesionalams. Bendradarbiaukime!

Įmonių steigimas

Ataskaitos įmonės vadovams

Būkite tikri dėl savo įmonės finansinės situacijos patikėdami ataskaitas rengti patyrusiems profesionalams. Užtikrinsime, jog detalėse nepasimestų svarbiausi finansiniai rodikliai bei vertingos įžvalgos.

Ataskaitos įmonės vadovams

Teisinės paslaugos

Planuokite savo darbus efektyviau, gaudami ne tik finansų ir apskaitos konsultacijas, bet taip pat ir pagalbą į kylančius teisinius klausimus. Konsultuojame įmonių, darbo, sutarčių, imigracijos bei duomenų apsaugos teisės klausimais.

Teisinės paslaugos

Mokesčių konsultacijos

Apie vykstančius mokestinės aplinkos pokyčius sužinokite pirmieji ir būkite ramūs, jog jūsų vykdoma veikla atitinka naujausius reikalavimus. Užtikrinsime, jog visi mokesčių klausimai būtų išspręsti be papildomų rūpesčių, rizikos verslui bei taupant jūsų laiką.

Mokesčių konsultacijos
BENDRADARBIAUKIME

Būkite ramūs dėl savo verslo plėtros sprendimų.

PRIEŠ STEIGIMĄ

Jei planuojate verslo plėtrą ar norite įsteigti bendrovę Lietuvoje, padėsime atrasti naudingiausią sprendimą būtent jums, ar tai būtų naujo mokesčių mokėtojo registracija, ribotos atsakomybės bendrovė ar kitokio pobūdžio verslo subjektas.

STEIGIMAS

Užtikrinsime, jog visi žingsniai ir reikalingi dokumentai steigiant įmonę būtų parengti tinkamai bei atitiktų teisės aktus. Pasirūpinsime visu procesu, nuo įstatų parengimo iki sąskaitos atidarymo finansų įstaigoje.

VERSLO KŪRIMAS

Verslo pradžia bus sklandesnė bei lengvesnė, jei įdarbinimo procesus, darbo sutarčių rengimą bei komercinių sutarčių derinimo klausimus leisite atlikti šios srities profesionalams. Tuo gali pasirūpinti mūsų komanda.

VERSLO VYKDYMAS

Padėsime veikti efektyviau, skiriant daugiau dėmesio tiesioginei įmonės veiklai, kai tuo tarpu mūsų specialistai pasirūpins jūsų buhalterine ir darbo užmokesčio apskaita.

TOLESNIS AUGIMAS IR VYSTYMASIS

Konsultuojame klientus visoje jų verslo kelionėje, tad jei nusprendėte savo verslą plėsti, padėsime tą postūmį akceleruoti tobulinant ar plečiant buhalterinės apskaitos procesus bei apimtis, taip pat teikiant mokesčių bei teisės konsultacijas.

Patikima partnerystė jūsų verslo sėkmei

Jau daugiau nei 27 m. dirbame Lietuvoje, o mūsų siekis išliko toks pats – dirbti užtikrinant komfortą bei efektyvius sprendimus savo klientams. Tam, kad jūs galėtumėte savo dėmesį skirti pagrindiniams verslo vystymo tikslams, nesusiduriant su papildomais, daug laiko kainuojančiais apskaitos, mokesčių ar teisės iššūkiais.

Bendradarbiaukime