Patikimos užsakomosios paslaugos Lietuvoje

Nesvarbu, ar esate verslininkas, veikiantis pagal išskirtinę viziją, ar didelė korporacija, pasirengusi sukurti platesnį tarptautinį tinklą, ilgalaikei sėkmei būtina suformuoti tvirtą pagrindą naujoje šalyje. Leinonen tai supranta geriau nei daugelis.

Jau daugiau nei 25 metus padedame įmonėms orientuotis Lietuvos rinkoje, siūlydami joms toliau aprašytas aukščiausios klasės paslaugas.

Paslaugos

Buhalterinė Apskaita

Leinonen buhalterinės apskaitos paslaugų pasirinkimas Lietuvoje yra protingas žingsnis, nesvarbu, ar esate įsitvirtinęs rinkoje, ar naujokas. Susisiekite su mumis šiandien.

Buhalterinė Apskaita

Darbo Užmokesčio Tvarkymas

Leinonen teikia ekspertines darbo užmokesčio apskaitos paslaugas Lietuvoje įsitvirtinusioms ir besiplečiančioms užsienio įmonėms. Susisiekite šiandien.

Darbo Užmokesčio Tvarkymas

Bendrovės Įsteigimas

Įmonės steigimas Lietuvoje neturi būti sudėtingas. Susisiekite su Leinonen komanda ir sužinokite, ko verta daugiau nei 25 metų patirtis.

Bendrovės Įsteigimas

Ataskaitos įmonės vadovams

Leinonen rengiamos vadovybės ataskaitos Lietuvoje suteikia vertingos verslo informacijos. Susisiekite šiandien arba apsilankykite šiame puslapyje ir sužinokite daugiau.

Ataskaitos įmonės vadovams

Teisinės Paslaugos

Leinonen Lietuvoje teikia ekspertines teisines paslaugas užsienio kapitalo įmonėms. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis šiandien arba apsilankykite šiame puslapyje.

Teisinės Paslaugos

Mokesčiai

Leinonen turi daugiau nei 25 metų patirties padedant įmonėms laikytis mokesčių reikalavimų. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau.

Mokesčiai
Susisiekite

Įgykite pasitikėjimo ir sutelkite dėmesį savo verslo plėtrai

PRIEŠ STEIGIMĄ

Nesvarbu, ar norite steigti nuolatinę buveinę, ribotos atsakomybės bendrovę ar kitokio pobūdžio verslo subjektą, sprendimą galime priimti kartu. Mes taip pat atsižvelgiame į Jūsų verslo planus ir į tai, kas Jums bus naudingiausia.

STEIGIMAS

Be kitų su verslu susijusių užduočių, gaukite pagalbą kuriant verslą, atidarant sąskaitą banke ir teikiant paraišką dėl Lietuvos Respublikos elektroninio rezidento statuso.

VERSLO KŪRIMAS

Gaukite pagalbą sudarant darbo sutartis, visiškai atitinkančias Lietuvos teisės aktus. Darbuotojų įdarbinimo, biuro įsirengimo ar sandėlio nuomos procesas taps lengvesnis su mūsų patikimų partnerių pagalba.

VERSLO VYKDYMAS

Mes prižiūrėsime apskaitą ir tiksliai suderinsime buhalterinės apskaitos knygas. Be to, padedame organizuoti, registruoti ir subalansuoti darbo užmokesčio operacijas.

TOLESNIS AUGIMAS IR VYSTYMASIS

Leiskite mums padėti Jūsų įmonei suteikti postūmį teikiant patikimas buhalterinės apskaitos, mokesčių konsultacijų, darbo užmokesčio apskaitos ir teisines paslaugas, kurios apima viską nuo įmonės plėtros iki likvidavimo.

Partnerystės su Leinonen privalumai

Daugiau nei 25 metus dirbanti Lietuvoje, padedanti įmonėms spręsti tarpvalstybinius klausimus, Leinonen yra ta bendrovė, kuriai galite patikėti tvarkyti savo verslo procesus. Mūsų užduotis yra supaprastinti Jūsų darbą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į esminius verslo klausimus, nesusidurdami su buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio ir mokesčių iššūkiais.

Susisiekite