Täna on meil 11 riigis 12 kontorit, kus 200 raamatupidamisspetsialisti teevad oma tööd südamega.
 
Soome inimesed on alati olnud ausad, otsekohesed ja võimalikult siirad. Nimetatud väärtustele tugineb ka Leinonen. Klientide individuaalsed vajadused on meie jaoks sama olulised kui nende finantside haldamine. Meiega töötamine on sujuv ning oleme alati valmis tegema lisapingutusi.

Peame oma suurimaks tugevuseks laialdasi teadmisi ja kogemusi piiriülese tegevuse ning välisturgudel äriajamise vallas. Meie portfelli kuuluvad peamiselt rahvusvaheliste ettevõtete tütarettevõtted, kes tegutsevad mõnes meiega samas riigis. Võime uhkusega öelda, et oleme eksperdid, kelle poole tasub pöörduda siis, kui soovite endale selgeks teha riikide juhtimis- ja ettevõtluskeskkondade tunnused ja erinevused. Vastame küsimustele, mille peale te ise ei tulegi.

Oleme paindlikud ja meie kliendid on alati esikohal. Pole tähtis, kas teil on vaja asutada välismaal ettevõtet, parandada raamatupidamist või finants- ja palgaarvestust, sest oleme teie jaoks olemas. Kuidas me seda teeme? Kasutades kohalikke teadmisi või ettevõttesisest ERP-süsteemi.

leinonen partners contact country map leinonen partners contact country map

Teenused

     

Raamatupidamine

Usume sünergiasse. Meie raamatupidajad teevad teie meeskonnaga koostööd ning aitavad tagada, et kõik raamatupidamisandmed vastaksid kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele. Te ei pea maksudega ise tegelema ning saate keskenduda oma äritegevuse laiendamisele. Meie kanname hoolt ettevõtte plaanipärase finantsarvestuse eest. Oleme paindlik, kliendikeskne ja usaldusväärne partner.

Palgaarvestus

Raha on tundlik teema ja töötajate palkade arvestamisel tuleb alati olla ülimalt hoolas ja täpne. Leinonenis tegelevad palgaarvestusega eksperdid, kes on alati kursis viimaste muudatustega kohalikus seadusandluses.

Palkade haldamine hõlmab väsitavaid ja pidevalt muutuvaid tegevusi, nt tööõiguse rakendamist, kohalike nõuete jälgimist, lepingute ettevalmistamist ja töötajate andmete haldamist. Kui valite partneriks Leinoneni, teeme kõike seda teie eest.

Muud finantsteenused

Iga ettevõte peab hoolitsema oma äritehingute eest, kuid kohalikud ametiasutused nõuavad sageli teatavaid menetlusi kindlatel tingimustel. Teie kohalik Leinoneni kontor võtab kõik need väsitavad ja aeganõudvad tegevused hea meelega enda kanda.

Leinonenis on haldusteenused tihedalt seotud raamatupidamis- ja palgaarvestusteenustega. Ärihaldusteenuste (nt maksete teostamise, arvete väljastamise või vastavalt kohalikele nõuetele käibemaksukohustuslaseks registreerimise) eest hoolitsevad meie professionaalsed raamatupidajad.

Juhtimisaruandlus

Kõik juhtimisotsused peaksid põhinema täpsel juhtimisaruandlussüsteemil. Professionaalne, kvaliteetne ja täpne raamatupidamine on juhtimisarvestuse kindel alus.

Pakume teile täpseid juhtimisaruandeid, siseauditeid ning aitame teid vajaduse korral eelarve ja sihtotstarbeliste aruannete koostamisel.

Ettevõtte asutamine

Kas kavatsete viia oma ettevõtte välismaale? Abistame teid meeleldi kogu protsessi käigus ning aitame minimeerida uue ettevõtte asutamisega seotud riske.

Välismaal ettevõtte asutamisel on ülioluline, et ettevõtte vorm ja registreerimisdokument vastaksid kohalikule seadusandlusele. Kanname hoolt selle eest, et valitud vorm oleks teile rahaliselt kõige tulutoovam.

Maksustamine

Maksunõustamine on Leinonenis sageli seotud raamatupidamisteenustega. Rahvusvaheliste ettevõtete maksustamine muutub pidevalt ning maksueeskirjad on keerulised isegi sellise ettevõtte jaoks, mis tegutseb vaid ühes riigis. Teil pole vaja aga muretseda, sest oleme teile abiks.

Juriidilised teenused

Valitud kontorites pakuvad teile juriidilisi teenuseid meie kogenud meeskonnaliikmed. Muudes kontorites oleme kaasanud kohalikud eksperdid, kes aitavad teid kõiksuguste juriidiliste küsimuste korral. Teie eest hoolitsetakse.


Mitmele meie kontorile on Bureau Veritas omistanud rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedisertifikaadi ISO 9001:2008.

LIITUGE MEIEGA

Kui olete huvitatud Leinonen Groupis töötamisest või soovite end kurssi viia ettevõtte pakutavate koolitusvõimalustega, saatke oma avaldus meili teel kohalikku kontorisse.

Korporatsioonid

Kohalikud partnerid

Ettevõtjad

Rahvusvahelised ettevõtted

Kohalikud ettevõtted

Idufirmad

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Võtke meiega ühendust

Email again:
Services