Nasze doświadczenie w księgowości i zarządzaniu listami płac obejmuje ponad 25 lat. Dzisiaj mamy 12 biur w 11 krajach, w których pracuje 200 specjalistów w zakresie księgowości będących pasjonatami swojej pracy.

Finowie zawsze byli szczerzy oraz prostolinijni i ukierunkowani na maksymalną uczciwość. Wspomniane wartości są także fundamentem firmy Leinonen. Indywidualne potrzeby naszych klientów są tak samo ważne, jak zarządzanie ich finansami. Praca z nami nie wymaga wysiłku i zawsze chętnie jesteśmy o krok do przodu.

Za swoją najważniejszą siłę uznajemy szeroką wiedzę i doświadczenie w czynnościach i działalności transgranicznej na rynkach zagranicznych. Nasze portfolio składa się głównie ze spółek zależnych firm międzynarodowych, aktywnych w co najmniej jednym kraju, w którym działamy. Możemy z dumą stwierdzić, że jesteśmy ekspertami, do których należy się zgłosić, gdy chodzi o właściwości i różnice w środowiskach administracyjnych i biznesowych pomiędzy różnymi krajami. Odpowiemy na pytania, które masz, a nawet o nich nie wiesz.

Jesteśmy elastyczni, a nasi klienci zawsze są na pierwszym miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć firmę za granicą, ulepszyć swoje zarządzanie księgowością czy finansami i listami płac – jesteśmy tutaj dla Ciebie. Jak to robimy? Albo siłami lokalnymi, albo działając za pośrednictwem firmowego systemu ERP.


leinonen partners contact country map leinonen partners contact country map

Usługi

     

Księgowość

Wierzymy w synergię. Nasi księgowi pracują razem z Twoim zespołem, aby zapewnić, że wszystkie informacje księgowe są zgodne z lokalnymi i międzynarodowymi standardami. Trzymamy ludzi od podatków z dala od Ciebie, dzięki czemu Ty możesz skoncentrować się na rozbudowywaniu swojej działalności, podczas gdy my zarządzamy rutynową administracją finansową firmy. Jesteśmy partnerem elastycznym, zorientowanym na klienta i godnym zaufania.

Księgowość

Zarządzanie listą płac

Pieniądze to wrażliwa kwestia, a zarządzanie wypłatami pracowników powinno zawsze być prowadzone z najwyższą starannością, zaufaniem i punktualnością. Zarządzanie listą płac w Leinonen jest prowadzone przez ekspertów, którzy są zawsze na czasie z najnowszymi zmianami w lokalnych przepisach.

Administracja listą płac oznacza uciążliwe i ciągle zmieniające się działania, tj. stosowanie się do przepisów dotyczących zatrudnienia, monitorowanie lokalnych wymogów, przygotowywanie umów i prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Z Leinonen nie musisz tego robić – my zrobimy to za Ciebie.
Zarządzanie listą płac

Inne usługi finansowe

Każda firma musi zajmować się swoimi transakcjami finansowymi, ale lokalne władze często wymagają konkretnych procedur na określonych warunkach. Twoje lokalne biuro Leinonen chętnie przejmie wszystkie z tych uciążliwych i czasochłonnych czynności.

W Leinonen usługi administracyjne są ściśle związane z usługami w zakresie księgowości i zarządzania listą płac. Usługi dotyczące administracji biznesowej, tj. przetwarzanie płatności, wystawianie faktur lub rejestracji VAT zgodnie z lokalnymi wymogami, są z łatwością wykonywane przez naszych profesjonalnych księgowych.

Inne usługi finansowe

Sprawozdawczość zarządcza

Wszystkie decyzje dotyczące zarządzania są oparte na precyzyjnym systemie sprawozdawczości zarządczej. Profesjonalna, wysokiej jakości i dokładna księgowość to solidny fundament rachunkowości zarządczej.

Zapewniamy precyzyjne sprawozdania zarządu, kontrole wewnętrzne, wsparcie w zakresie budżetowania oraz sprawozdawczość doraźną w razie potrzeby.Sprawozdawczość zarządcza

Zakładanie firmy

Planujesz poszerzenie działalności o rynki zagraniczne? Z ogromną chęcią będziemy towarzyszyć Ci w całym procesie i pomożemy zminimalizować ryzyko związane z zakładaniem nowej firmy.

Podczas zakładania firmy za granicą kluczowe jest, aby forma i rejestracja firmy były zgodne z lokalnymi przepisami. Upewniamy się, że wybrana forma jest najbardziej korzystna dla Ciebie pod względem finansowym.


Zakładanie firmy

Opodatkowanie

W wielu sytuacjach doradztwo podatkowe w Leinonen jest połączone z usługami księgowymi. Opodatkowanie firm międzynarodowych często się zmienia i jest w pewnym stopniu trudne do zrozumienia, nawet jeśli firma prowadzi działalność głównie w jednym kraju. Jednak Ty nie musisz się martwić – jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

Opodatkowanie

Usługi prawne

W wybranych biurach oferujemy usługi prawne świadczone przez doświadczonych członków naszego zespołu. W innych biurach dysponujemy dopasowaną siecią lokalnych geniuszy, którzy pomogą w każdym problemie prawnym. Zatroszczymy się o Ciebie.

Usługi prawne

NASI KLIENCI

Klienci Leinonen Group są bardzo zróżnicowani i chcemy oferować usługi dla firmy o różnym rozmiarze i obszarze działania. Nasi klienci to głównie firmy międzynarodowe prowadzące stałe działania w rejonie objętym naszymi usługami. Ponadto nasi klienci to spółki zależne i oddziały większych przedsiębiorstw. Dodatkowo świadczymy też usługi odnoszącym sukcesy i publicznie szanowanym firmom lokalnym, jak również świeżo założonym firmom.

Międzynarodowe korporacje

Lokalni przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy

Firmy międzynarodowe

Firmy lokalne

Start-upy

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Skontaktuj się z nami

Email again:
Services