Buhalterinės apskaitos ir konsultacinės paslaugos nuo 1989 m.

Kitos finansinės paslaugos

Administracinės operacijos yra lemiama sudėtinė bet kurios bendrovės sėkmės dalis, tiek savoje šalyje, tiek ir užsienyje. Kai kurie niuansai glaudžiai susiję su pelninga verslo veikla, o kiti - tik su vietos įstatymais. Kiekviena bendrovė turi rūpintis savo verslo sandoriais, tačiau vietos valdžios institucijos dažnai reikalauja atlikti konkrečias procedūras, laikantis nustatytų terminų. Jūsų vietinė Leinonen bendrovė mielai perims visas šias varginančias ir daug laiko atimančias operacijas. 

Leinonen bendrovės teikiamos administracinės paslaugos yra glaudžiai susijusios su buhalterinės apskaitos ir darbo užmokesčio valdymo paslaugomis. Mūsų apskaitos specialistai nesunkiai pasirūpina verslo administravimo paslaugomis, t.y., atlyginimų tvarkymu, sąskaitų faktūrų išrašymu arba PVM registracija pagal vietos reikalavimus. 

Leinonen teikiamos bendrosios administracinės paslaugos leidžia jums patogiau valdyti savo verslą. Jei pageidaujate, mes galime atstovauti jums valdžios institucijose, patalpinti į archyvą buhalterinės apskaitos duomenis, taip pat suteikti teisėtą pašto adresą arba pašto tvarkymo paslaugą.

Daugelis mūsų biurų gavo tarptautiniu mastu pripažintą „Bureau Veritas“ ISO 9001: 2008 kokybės sertifikatą.

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Susisiekite su mumis

Email again:
Services