Usługi księgowe i doradcze od 1989 roku

O nas

Leinonen Group to międzynarodowa firma księgowa i doradcza z 25 latami wiedzy i doświadczenia. Nasze 12 biur jest rozproszone w Skandynawii, krajach nadbałtyckich oraz Europie centralno-wschodniej – w sumie w 11 krajach, tj. w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Estonii, Polsce, Bułgarii oraz na Łotwie, Litwie, Węgrzech i Ukrainie.

Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, zarządzanie listą płac, podatki oraz usługi prawne i doradcze. Wszystkie nasze usługi są indywidualnie dopasowane, aby odpowiadać Twoim potrzebom biznesowym.

Nasza misja

Leinonen Group to profesjonalna firma outsourcingowa, która oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie księgowości i zarządzania finansami, umożliwiając klientom skupienie się na głównych działaniach, podczas gdy Leinonen troszczy się o zarządzanie finansami firmy.

Wartości Leinonen

Wysoki poziom etyki – Dla nas przestrzeganie prawa, regulacji i wszystkich zawartych umów jest niezwykle ważne. Zawsze współpracujemy z jednostkami i organizacjami, aby przestrzegać tych samych zasad.

Rzetelność – Klient może polegać na nas i naszym doświadczeniu. Ważne jest dla nas, aby wszystko było zrobione we właściwy sposób i na czas w terminach, które ustaliliśmy z klientem. Jako grupa pracujemy razem, aby dotrzymać obietnic danych klientom, pracownikom i partnerom. Wrażliwe informacje traktujemy odpowiedzialnie i ostrożnie.

Skupienie się na klientach – Nasze działania są oparte na potrzebach klienta. Traktujemy wszystkich naszych klientów indywidualnie i rozumiemy, że różne firmy mają różne potrzeby. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości naszej pracy i zmieniających się życzeń naszych klientów. Proaktywnie oferujemy klientom rozwiązania, które dodają wartość.

Chęć wprowadzania ulepszeń – Nasze zainteresowanie branżą księgową jest autentyczne i zawsze jesteśmy gotowi, by dalej rozwijać nasze usługi i wiedzę. Oferujemy naszym klientom zaawansowane i godne zaufania rozwiązania, które zwiększają ich wydajność i zyski bez uszczerbku dla zrównoważonego rozwoju. Śledzimy postępy w usługach zarządzania finansami i oferujemy naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania, a oni mogą polegać na naszym profesjonalizmie.

Wspaniali ludzi – Źródłem naszej siły jest wykwalifikowany i zaangażowany personel. Dbamy o nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i dzielenie się wiedzą oraz wzajemną pomoc. Wspieramy otwartą i szczerą komunikację w biurach oraz z klientami. Efektem jest stabilne i komfortowe środowisko pracy.

NASI KLIENCI

Działalność międzynarodowa i lokalna

Klienci Leinonen Group są bardzo zróżnicowani i chcemy oferować usługi dla firmy o różnym rozmiarze i obszarze działania. Nasi klienci to głównie firmy międzynarodowe prowadzące stałe działania w rejonie objętym naszymi usługami. Ponadto nasi klienci to spółki zależne i oddziały większych przedsiębiorstw. Dodatkowo świadczymy też usługi odnoszącym sukcesy i publicznie szanowanym firmom lokalnym, jak również świeżo założonym firmom.


Dzięki pracy dla wymagających firm międzynarodowych notowanym na giełdzie wyszkoliliśmy się, by zapewniać rozbudowane usługi w zakresie sprawozdawczości dopasowane do wymogów klienta. Rozumiejąc wymagania, możemy przypisać zasoby i nieustannie pracować na rzecz klienta.
Wiedza dostosowana do konkretnej branży pozwala nam spełniać wymagane poziomy jakości. Ponadto współpraca z firmami z różnych branż daje nam cenną znajomość biznesu, którą możemy wykorzystać przy przyszłych wyzwaniach.

Firmy międzynarodowe

Leinonen Group specjalizuje się w usługach dla firm międzynarodowych. Dzięki naszej szerokiej i unikalnej sieci biur międzynarodowych i partnerów jesteśmy w stanie rzeczywiście wspierać firmy w ich procesach międzynarodowych. Spełnianie i utrzymywanie wysokich wymogów międzynarodowych jest dla nas niezmiernie istotne. Zasadniczą częścią i podstawą naszych działań biznesowych są fińskie korzenie, dzięki którym rozumiemy zachodnie wartości i praktyki biznesowe. Tworzy to fundamenty dla solidnej i owocnej współpracy z klientami międzynarodowymi. W celu wzmocnienia tradycji nordyckiej większość kierownictwa firmy Leinonen ma fińskie lub nordyckie korzenie.


Wejście w nowe środowisko biznesowe nigdy nie jest łatwe, ale dobrze zaplanowane i wspierane działania biznesowe mają duże szanse na powodzenie. Potrafimy pracować przy napiętym harmonogramie, stosować standardy branżowe i komunikować się zarówno w języku lokalnym, jak również w innych językach.
Leinonen Group służy pomocą, by pracować na Twoją korzyść.


Firmy lokalne

Nasi klienci są zwykle obsługiwanie przez lokalne biura Leinonen, które zapewniają klientowi niezbędną pomoc i zasoby do wysokiej jakości księgowości, administracji oraz zarządzania listami płac. Dodatkowo klient otrzymuje porady w zakresie różnych kwestii biznesowych, takich jak umiędzynarodowienie czy lokalne przepisy. Spotkania i bliska współpraca są niezbędnym elementem udanej relacji.

Dostosowywanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klienta jest kluczowe dla każdej firmy, ale w szczególności dla małych i średnich firm, które doceniają elastyczną administrację. Firmy lokalne także cenią sobie naszą wiarygodność i międzynarodowe doświadczenie.
Leinonen wspiera i troszczy się o finanse swoich klientów i w ten sposób pomaga im na przykład pokonywać wyzwania i zagrożenia związane z rozpoczynaniem nowej działalności i unikać problemów podczas outsourcingu księgowości.

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli interesuje Cię praca dla Leinonen Group lub chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach szkoleniowych w naszej firmie, prześlij swoje zgłoszenie do lokalnego biura za pośrednictwem poczty e-mail.

Co oferujemy naszym klientom?

·       Oferujemy bezpieczne i komfortowe środowisko pracy
·       Gwarantujemy międzynarodową atmosferę i wyzwania
·       Zapewniamy nowoczesne środki do pracy
·       Promujemy rozwój i edukację pracowników
·       Razem imprezujemy i chodzimy na wędrówki
·       Świętujemy sukcesy zespołowe i indywidualne
·       Obchodzimy Letnie dni Grupy
·       Rozumiemy potrzeby naszych klientów

Latest articles

23

Aug

Why should my business outsource accounting services?

24

May

Make it or break it - expanding your...

22

Feb

A very Finnish accounting firm

Skontaktuj się z nami

Email again:
Services